Skyforge xbox one

Witam szukam ludzi chetnych do gry w skyforge oraz założenia Pantheonu.....

Jest na Xa? Ja jak najbardziej chetny jesli jest a nie wiedzialem :

Siemanko jest ale narazie najtansza wersja 59zl pozniej powinno byc f2p. Spoko szukaj na xksie Tysiac1989 daj zapro czy wyslij wiadomość. Skyforge wyszedl 10tego listopada

a widze f2p 29 listopada, wtedy mozna cisnac ;D

Spoko ja juz pykam zapraszam nawet od 29 listopada. Zalożylem również Klub o nazwie "Skyforge Polska"

a wiadomo coś o wipe postaci?!

Juz wipe nie bedzie.

To świetnie, w tym momencie zacząłem grę, mam jeszcze pytanie jak działa premium, tzn. lepiej wbijać range premium, czy wykupić je na miesiąc, bo za founder pack jest 10 k is waluty do wydania xD

Wiesz tego nie wiem wyslij mi zapro na xboxie tysiac1989 zaraz wbijam do gry

Kk, zaraz wyślę, uprzedzam jednak że nie mam mikro, mogę co najwyżej podłączyć klawiaturę żeby móc szybciej pisać na czacie.

Szkoda ze mikro nie masz bardzo szkoda

Ja za 15 min wbijam

Witam szukam ludzi chetnych do gry w skyforge oraz założenia Pantheonu.....

Dalej szukacie ludzi do skyforge?

Tak, po siedmiu latach dalej grają w niegrywalne ruskie gówno xD

ten gość odkopuje wątki sprzed 10 lat, któryś z kolei.

hej,
Ten typ po prostu kopie stare tematy. Ludzie już dawno przeszli do przodu, a on się cofa do przeszłości . To forum jest dla żywych, a nie dla tematów sprzed dekady!
Pozdrawiam, Mateusz :blush:

A ja mu się nie dziwię. Nowe gry są niegrywalne, wielką czwórka mu się znudziła, więc wraca do klasyków. Sam mam wysokolevelowe postacie w gw2, ESO czy ff, ale teraz ogrywałem L2 czy Archeage albo skyforga. W tych czasach cieżko jest być graczem MMO jeśli do singli Cię nie ciągnie.

1lajk