Skymon.pl

Witam!

A więc chciałbym dziś przedstawić grę 2d http://www.skymon.pl/ jutro Pre-Beta która będzie trwała 5 dni tworzy ją 2- osobowy zespół chętnie przyjmiemy chętne osoby do pomocy np: Map-maker, pixel-art. quest-maker itp

Póki co chcemy sprawdzić grywalność oraz poprawić wszelkie błędy jakie się pojawią w czasie trwania Pre-Bety, także nie przerażcie się pustymi mapkami itp itd, oraz w grze jeszcze nie będzie wszystkich systemów które będą w oficjalnej Becie gry, ponieważ są jeszcze nie skończone, gra na silniku AUTORSKIM od zera, także nie piszcie że na silniku Eclipse origins itp, ponieważ jedynie co to grafika przypomina. Cała reszta dopóki nie zagracie nie oceniajcie zbyt pochopnie bo na prawdę silnik Eclipso podobne mogą się umyć do tego co my przedstawimy. A tutaj zamieszczam linka do tymczasowego forum z czasem oczywiście się zmieni: http://skymon.pl/forum/index.php

Mój numer gg gdyby ktoś może chciał się zaangażować w projekt po prostu kontakt do mnie gdzię najszybciej odpowiem. GG: 49780369 bądź adreś e-mail: sebastian21345@wp.pl lub też pw tutaj. ;)

Pozdrawiam

Podajesz numer gg albo skype nie daj boże i już wiem, że nigdy nawet tego nie tchnę (w Twoim przypadku gg)

Podajesz numer gg albo skype nie daj boże i już wiem, że nigdy nawet tego nie tchnę (w Twoim przypadku gg)

Ale GG jak dla mnie jest to najszybszy sposób komunikacji nie znam bynajmniej innych tak dobrych jak GG chyba że coś zaproponujesz jakiś inny komunikator?

Zrób sobie server na discordzie, będzie ci się łatwiej komunikować z testerami.

Nie polecam - gra startowała już kilka razy, za każdym z nich upadała.

Nie polecam - gra startowała już kilka razy, za każdym z nich upadała.

Jak to mawiał Rocky Balboa - chodzi o to jak dużo ciosów jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

Podajesz numer gg albo skype nie daj boże i już wiem, że nigdy nawet tego nie tchnę (w Twoim przypadku gg)

Jesteś po prostu fenomenem. Jest szansa, że z takimi umiejętnościami skrócą ci gimnazjum.

Zwykła grupka hejterów, hihi.

Nie ma co przejmować się zdaniem osób z tego forum, zawsze chcą podciac skrzydła swoim rodakom, smutne. Jak gra jest dobra to sie sama obroni.

Dam szansę tej produkcji wieczorkiem, a nuż niszowa gra da prostą frajdę

Nie ma co przejmować się zdaniem osób z tego forum, zawsze chcą podciac skrzydła swoim rodakom, smutne. Jak gra jest dobra to sie sama obroni.

Podcinać czy też nie to jedno, ale to że Ci rzekomo dojrzalsi (od gimnazjalistów) "Bambi" oraz "mark13pl" odpowiadają na takie zaczepki w bezczelny sposób, wcale nie przedstawia ich w lepszym świetle, jako ludzi oświeconych.

Pierwszy post również wygląda, jakby pisały go dwie osoby próbując kreatywnie to napisać.

Ale GG jak dla mnie jest to najszybszy sposób komunikacji nie znam bynajmniej innych tak dobrych jak GG chyba że coś zaproponujesz jakiś inny komunikator?

Ah i pragnę uczulić "bynajmniej" i "przynajmniej" to dwa inne słowa. Bynajmniej, nie przypadło mi do gustu wasze promowanie gierki, może i gra ma potencjał, ale pierwsze wrażenie jako WY, jako ludzie, robicie kiepskie wrażenie. Aczkolwiek przynajmniej sprawiacie wrażenie że coś działacie.

kiedy wersja na ios?

Taka mała porada. Co do ściągania tego lib64 itp. Słuchaj, 90% osób odbije się na starcie, właśnie przy tym. Nie dlatego że to trudne czy coś, ale dlatego że trzeba robić coś dodatkowego, żeby zagrać. Polecałbym machnąć jakiś instator, żeby to śmigało samo, i nie wymagało kopiowania i nadinstalowywania niczego

Gra ma potencjał, ale w tej chwili jest na tyle niedopracowana (vide znikające Polskie fonty) że jest niegrywalna. Chętnie powrócę, ale już po poprawieniu błędów

.

Dziękujemy za opinię, gra aktualnie jest w pięciodniowej wersji Pre-Beta (ledwo zdolna do użytku), dlatego są błędy, które na bieżąco notujemy i poprawiamy.

Witam!

A więc chciałbym dziś przedstawić grę 2d http://www.skymon.pl/ jutro Pre-Beta która będzie trwała 5 dni tworzy ją 2- osobowy zespół chętnie przyjmiemy chętne osoby do pomocy np: Map-maker, pixel-art. quest-maker itp

Póki co chcemy sprawdzić grywalność oraz poprawić wszelkie błędy jakie się pojawią w czasie trwania Pre-Bety, także nie przerażcie się pustymi mapkami itp itd, oraz w grze jeszcze nie będzie wszystkich systemów które będą w oficjalnej Becie gry, ponieważ są jeszcze nie skończone, gra na silniku AUTORSKIM od zera, także nie piszcie że na silniku Eclipse origins itp, ponieważ jedynie co to grafika przypomina. Cała reszta dopóki nie zagracie nie oceniajcie zbyt pochopnie bo na prawdę silnik Eclipso podobne mogą się umyć do tego co my przedstawimy. A tutaj zamieszczam linka do tymczasowego forum z czasem oczywiście się zmieni: http://skymon.pl/forum/index.php

Mój numer gg gdyby ktoś może chciał się zaangażować w projekt po prostu kontakt do mnie gdzię najszybciej odpowiem. GG: 49780369 bądź adreś e-mail: sebastian21345@wp.pl lub też pw tutaj. ;)

Pozdrawiam