Słaba postać. Co robie źle?

Gram od jakiegoś czasu w Neverwinter Online na Xbox One (grałem kiedyś na PC i wbiłem 43 lvl łotrem). Obecnie mam 64 orkiem i klasa Specjalista w Broni Dwuręcznej. Ukończyłem 3 chaptery u krasnoluda w Mantol-Derith, 9 misji u Capitan Belgold z Enklawy Protektora, kilka misji w Sharandar. Z Minsciem zrobiłem zadania. Obecnie mam zaczęte kampanie
Tyrania Smoków - 33%
The Maze Engine - 14%
Sharandar - 25%
reszta ukończona albo jeszcze zablokowana. Problem w tym, że postać jest coś słaba, mimo że od początku kierowałem się tym buildem

http://mmominds.com/2015/01/05/lia-knowless-gwf-destroyer-dps-for-pve-build/


Użyłem już 2 razy żetonu przetrenowania i jeszcze gorzej. O ile atak mam w miarę ok to moja obrona równa się zeru. Padam jak mucha wystarczy że zabiję grupkę wrogów (3-5) i muszę odpoczywać, żeby walczyć dalej. Na 70 poziomie coś się zmieni? Jest ktoś w tym obeznany i może ktoś coś doradzić?

Dużo na 70 poziomie się nie zmieni, będzie nawet ciężej na nowych terenach. Zwłaszcza na tych z nowego dodatku, gdzie do zwykłego dmg od mobów dochodzi drugi dmg tzw. everfrost, który w prostych słowach podwaja ilość dmg jaki otrzymuje twoje postać w walce. Potrzeba dużo potów, które lepiej kupować za AD na AH, nie za golda. Najlepiej znajdź gildie, która pomaga słabszym albo pytaj na zone czacie, czy ktoś robi te same daily questy co ty. Gildia na prawdę dużo daje, bo mogą cię podexpić na wewnętrznych eventach i ubrać w miarę dobrze. Poza tym, nie wiem jaka jest społeczność na xboxie, ale na PC dziś praktycznie na wszystkie dungi na 70 poziomie (epic/master) wymagane jest 3k item level. Nie z założenia oczywiście, bo system wymaga znacznie mniejszego ilvl, ale sami ludzie tworzą chore zapotrzebowanie na co najmniej 3k ilvl, zwłaszcza dla klas DPS. I tu również z pomocą przychodzi gildia, która może zebrać silniejsze party i przeciągnąć cię przez parę instancji żebyś ubrał postać. O znalezieniu pt na publiku bez dużego ilvl możesz zapomnieć, chyba, że trafisz na jakiegoś samarytanina. Grając z gildią powinieneś w miarę szybko ubrać się do poziomu 2k ilvl ale im wyżej tym więcej AD będziesz potrzebował na ulepszanie sprzętu. Bez AD nie da rady, nie wydropisz wszystkiego sam, żeby podbić item level do 3k i wyżej.

Poza tym build, który wkleiłeś jest na najcięższy endgame i sam w sobie jest P2W. Nie mówię, że jest zły ale to głownie build pod grupę na jakiś content z tankiem i healem w party.

Wymęcz ten 70 lvl i spróbuj tego: http://www.neverwinter.freemmorpgguides.com/gearing-up-in-neverwinter-what-to-do-at-level-70/

Za kampanie Elemental Evil na koniec dostaniesz set - broń plus offhand artefakt, które będziesz mógł ulepszać.

@edit

tutaj jeszcze guide 1-70 znajomego

https://docs.google.com/document/d/1UDAaHvHP-DvO71_3b9VDqsu5f0WOnQaBnmqosXydRQU/pub

Takie coś jak zdobyć, nie mogę znaleść sprzedawcy, na wiki to chyba nawet ten co Angielski zna (ja nie znam) chyba miałby problem z jasną odpowiedzią elemental drowcraft assalut ..cap, shoes itd

i jeszcze gdzie szukać drugiego składnika do Twisted Skulls, chyba w jakiś epickich podziemniach ale wolę mieć pewność

Pozdrawiam

Otwierasz kampanie Underdark klikasz na sklep kampanii wybierasz Armory i masz. Albo idziesz na mape Underdark - Mantol-Derith i tam masz NPC od tych armorow.

Twisted Skulls moze ci wylecieć z triala Epic Demogorgon albo mozesz kupic za Twisted Ichor, ktory też leci z Epic Demogorgon. Generalnie polecam robić kampanie River Disctrict i zbierac na tamte bronie.

Dziękuje :)

Gram od jakiegoś czasu w Neverwinter Online na Xbox One (grałem kiedyś na PC i wbiłem 43 lvl łotrem). Obecnie mam 64 orkiem i klasa Specjalista w Broni Dwuręcznej. Ukończyłem 3 chaptery u krasnoluda w Mantol-Derith, 9 misji u Capitan Belgold z Enklawy Protektora, kilka misji w Sharandar. Z Minsciem zrobiłem zadania. Obecnie mam zaczęte kampanie
Tyrania Smoków - 33%
The Maze Engine - 14%
Sharandar - 25%
reszta ukończona albo jeszcze zablokowana. Problem w tym, że postać jest coś słaba, mimo że od początku kierowałem się tym buildem

http://mmominds.com/2015/01/05/lia-knowless-gwf-destroyer-dps-for-pve-build/


Użyłem już 2 razy żetonu przetrenowania i jeszcze gorzej. O ile atak mam w miarę ok to moja obrona równa się zeru. Padam jak mucha wystarczy że zabiję grupkę wrogów (3-5) i muszę odpoczywać, żeby walczyć dalej. Na 70 poziomie coś się zmieni? Jest ktoś w tym obeznany i może ktoś coś doradzić?