Smite : bulid na chang'e

Witam , chciałbym się dzisiaj spytać no lepszych graczy SMITE .

Chang'e ostatnio ją kupiłem jednak nie za bardzo podeszła do gustu mimo moich przemyśleń prosił bym o bulid ( skile, itemy ) także krótko jak nią grać nwm czy dużo wymagam ;)

Ja poleciłbym standardowy full cdr

buty +15% cdr - jeśli w przeciwnej drużynie jest dwóch lub więcej bogów którzy kupują mdeff wtedy bierzesz buty na penetracje.

klata na +25% cdr - jak w przeciwnej drużynie nie ma żadnego fizyka to kupujesz zegarek.

void stone - ap i mdeff i obniżesz mdeff przeciwnika.

rod of ascelpius - 10% szybkości ruchu, 250 hp i zwiększony heal

gem of isolation - hp, mana i spowalniasz wrogów o 25%

rod of tahuti - core item 125 dmg +25%

Taki build sprawdzi się też u Hel i Aphro.

Ja poleciłbym standardowy full cdrbuty +15% cdr - jeśli w przeciwnej drużynie jest dwóch lub więcej bogów którzy kupują mdeff wtedy bierzesz buty na penetracje.klata na +25% cdr - jak w przeciwnej drużynie nie ma żadnego fizyka to kupujesz zegarek.void stone - ap i mdeff i obniżesz mdeff przeciwnika.rod of ascelpius - 10% szybkości ruchu, 250 hp i zwiększony healgem of isolation - hp, mana i spowalniasz wrogów o 25%rod of tahuti - core item 125 dmg +25%Taki build sprawdzi się też u Hel i Aphro.

Dzięki sprawdzę :)

Witam , chciałbym się dzisiaj spytać no lepszych graczy SMITE .

Chang'e ostatnio ją kupiłem jednak nie za bardzo podeszła do gustu mimo moich przemyśleń prosił bym o bulid ( skile, itemy ) także krótko jak nią grać nwm czy dużo wymagam ;)