SMITE - "Gem Storm Saturday"

Nie wszyscy zaglądają na główną stronę SMITE'a więc pozwolę sobie poinformować Was, że w tą Sobotę macie szansę na zdobycie do 280 gemów - LINK.

Za każdą pierwszą wygraną tego dnia(Arena, Conquest, Joust, Siege, Assault oraz MotD) oprócz favorów otrzymujemy 30 gemów, a jeśli zdobędziecie wszystkie wygrane tego dnia dodatkowo 100.

Po raz kolejny potwierdza się, że Panowie i Panie z Hi-Rezu dbają o swoich graczy :D

Życzę wszystkim powodzenia w meczach tego dnia, bo pewnie większość będzie się starała jednak wygrać, więc łatwo może nie być ^^

Takie eventy są co najmniej raz w miesiącu, więc nie ma sensu zakładać postów dotyczących weekendowych eventów.

Takie eventy są co najmniej raz w miesiącu, więc nie ma sensu zakładać postów dotyczących weekendowych eventów.

Masz rację, najlepiej nic nie pisać, nie tworzyć tematów. Przecież to jest tylko forum, ono nie jest od tego.

Oczywiście można pisać, ale bez sensu jest co chwile tworzyć nowe tematy, bo robi się tylko bałagan. Lepiej byłoby dogadać się z Calvexem i umieszczać w jego temacie (Smite- Co nowego ?) posty tego typu.

Żeby nie było, że offtop, czy coś; owszem, HiRez dba o swoich graczy. Co do poziomu trudności rozgrywki w tym dniu, to w ogóle się nie zmieni - skill nagle się nie podniesie.

ja nie wiedziałem bo gram tylko co jakiś czas dzięki

Oczywiście można pisać, ale bez sensu jest co chwile tworzyć nowe tematy, bo robi się tylko bałagan. Lepiej byłoby dogadać się z Calvexem i umieszczać w jego temacie (Smite- Co nowego ?) posty tego typu.Żeby nie było, że offtop, czy coś; owszem, HiRez dba o swoich graczy. Co do poziomu trudności rozgrywki w tym dniu, to w ogóle się nie zmieni - skill nagle się nie podniesie.

Oni nie dbają o swoich graczy bo jak by dbali to by banowali baranów co to uważają że grają bez teamu bo po co współpracować po co do jasnej ciasnej kupować wardy.

Po co informować że wróg zniknął z linii, po co latać z team lepiej solo i dać się zabić, po co robić Gold fury, fire giant można pushować linię. I tak o to większość gier jest 4vs5. Nie będę tu pisał o tym że co nie którzy grają ze swoimi dziećmi sam grałem z takim duo to jechałem ich ostro, Stop Rage you are talking to 8 years boy.

Nawet jeden streamer i comunity menager powiedział że nie gra w czasie eventów bo za dużo głąbów wtedy gra.

Eventy tego typu są fajne, ale poziom rozgrywek leci na łeb na szyję bo z jaskiń wychodzą tzw. niedzielni gracze, którzy grają w Smite raz na miesiąc, potem biorą takiego Aresa "bo podobno jest OP" i robią go pod AD... Już wielokrotnie na eventach tego typu prawie wygryzłam dziurę w moim biurku bo to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie... Masz niby ten 30 lvl ale masz wrażenie, że w drużynie osoby mają max. 5...

Zresztą, nie będę ukrywać, że sama ostatnio w Smite gram mało - ale ja przynajmniej umiem w nie grać a nie to co poniektórzy...

Dzięki. Przyda mi się.
Mam pytanie odnośnie Curse Voice. Używałem tego i podobno mam dostać 200 gemów. Po jakim czasie je dostanę?

Takie eventy są co najmniej raz w miesiącu, więc nie ma sensu zakładać postów dotyczących weekendowych eventów.

Mnie to się przydaję.

@xYuuki
Dzięki. Przyda mi się.Mam pytanie odnośnie Curse Voice. Używałem tego i podobno mam dostać 200 gemów. Po jakim czasie je dostanę?

Chyba kod się dostaje.

Więc gdzieś na stronce Curse Voice z nagrodami Smite znajdziesz coś.

No, no :D przydadzą się gemy na skrzynkę.

ale ja przynajmniej umiem w nie grać a nie to co poniektórzy...

(nie) wątpię :P

Nie wszyscy zaglądają na główną stronę SMITE'a więc pozwolę sobie poinformować Was, że w tą Sobotę macie szansę na zdobycie do 280 gemów - LINK.

Za każdą pierwszą wygraną tego dnia(Arena, Conquest, Joust, Siege, Assault oraz MotD) oprócz favorów otrzymujemy 30 gemów, a jeśli zdobędziecie wszystkie wygrane tego dnia dodatkowo 100.

Po raz kolejny potwierdza się, że Panowie i Panie z Hi-Rezu dbają o swoich graczy :D

Życzę wszystkim powodzenia w meczach tego dnia, bo pewnie większość będzie się starała jednak wygrać, więc łatwo może nie być ^^