SMITE Loki Pack

Kod do oddania (najnowszy humble bundle) sztuk jeden jak w temacie. Kto pierwszy ten lepszy (wystarczy PW)

Temat otwieram również dla osób, które również chcą oddać swój kod (dla mnie np. jest kompletnie bezużyteczny)

EDIT

Kodzik oddany, przynajmniej mój

Też chętnie oddam swój kod, nie warto, żeby się marnował. Pierwsza osoba, która wyśle PW dostanie klucz.

też mam kluczyk na zbyciu :) piszcie

W sumie ja też mogę oddać.

7 osób na pw napisało jak mnie nie było, w tym osoby co mają 1 post na forum, z racji, że kod mam dzięki www.mmorpg.org.pl, z szacunku do użytkowników tejże witryny jak i tego forum kod powędruje do użytkownika Shemoz gdyż napisał pierwszy pod moim postem i ma najwięcej punktów na forum (20 doskonały wspomagacz).

Oddam kod w zamian za polecenie (oraz wstrzelenie się w gust) na PW jakiejś ciekawej gry/gier na multi (pvp), tyle, że nieco mniej znanej (chcę kupić na summer sale). Gry od volvo i wszelkiego typu MOBY odpadają :).

edit: kod poszedł do @Fleshpound

To może zróbmy inaczej - niech piszą osoby, które mają coś do oddania, a reszta niech się do nich zgłasza.

Tak samo mam do oddania kluczyk do loki paka.

Kod do oddania (najnowszy humble bundle) sztuk jeden jak w temacie. Kto pierwszy ten lepszy (wystarczy PW)

Temat otwieram również dla osób, które również chcą oddać swój kod (dla mnie np. jest kompletnie bezużyteczny)

EDIT

Kodzik oddany, przynajmniej mój