Smite Meta

Witam

Chcialbym sie dowiedziec jaka jest aktualnie meta bohaterow najbardziej interesuje mnie mid i adc. I ile srednio trwa wbicie 30.

Nie ma takiego czegoś jak meta w Smite. Na mida - Nox oraz Ra według mnie. Nox jest bardzo dobra bo ma i shield , silent oraz skill którym można w mid-game spamować co 3 sekundy . Ra wiadomo on od zawsze był świetny. Co do adc to Artemis , Apollo , Cupidyn

W smite nie ma mety, wszystko zależy od ogólnego team buildu :) 30 lvl bije długo.

W SMITE j/w nie ma określonej mety bo tak naprawdę każdą postacią możesz iść na każdą linie. Nie raz widziałem Hadesa, czy Sylvanusa na midzie lub Chronosa/Vulcana jako APCarry - wymaga to oczywiście pewnych umiejętności oraz dostosowania reszty linii.

Samo wbicie 30 wydaje mi się, że 2-3 tygodnie Ci zejdzie jeśli grasz pierwszy raz.

W SMITE jest meta i trzeba się jej trzymać, bo z nietypowych picków rzadko coś dobrego wychodzi.

Dotychczasowa meta właśnie się skończyła wraz z pierwszym sezonem, toteż potrzeba czasu zanim nowa meta zostanie dokładnie opracowana. W nowym sezonie wykaz bogów w mecie wygląda mniej więcej tak: http://prntscr.com/63ps7j (przygotowane przez dmbrandon).

Najlepszym pickiem na mid jest Janus. Nox dostaje nerf i odpada z mety. Innymi bardzo dobrymi bogami na mid są Agni i Scylla. Natomiast Vulcan, Poseidon, Nu Wa, Ra i Zeus wciąż pozostają dobrym wyborem, jednak nie tak jak postacie wyżej. Jest jeszcze Anubis, który na niskich levelach radzi sobie wspaniale, jednak z powodu braku jakiejkolwiek ucieczki, przestaje być używany na wyższych levelach. Osobiście polecam ci zacząć od Ra i Janusa. Nu Wę możesz dostać za darmo, ale odradzam ją ze względu na nieprzyjemną obsługę jej kita.

Co do adc, nastąpiły znacznie większe zmiany w porównaniu do mety poprzedniej. Postacie, które wtedy rządziły, teraz stają się słabymi pickami, a te poza metą stają się dobre w każdej sytuacji. Świetnie radzą sobie teraz Cupid, Xbalanque oraz Chronos. Godnymi uwagi są również: Hou Yi, Rama i Artemis. Polecam ci zacząć od Cupida. Jego cena jest niższa niż standardowa, a jest jednym z najlepszych picków.

No dziś rusza 2 sezon, więc będzie się działo ;)

Witam

Chcialbym sie dowiedziec jaka jest aktualnie meta bohaterow najbardziej interesuje mnie mid i adc. I ile srednio trwa wbicie 30.