Smite nie chce sie wlączyć :/

Witam, jestem starym graczem Smite gram od początku gry praktycznie, nie grałem przez ostanie 3 miesiące teraz chciałbym wrócić i mam dziwny problem z grą nie wiem jak sobie z tym poradzić proszę o pomoc :)

Grę pobrałem ze Steama wcześniej grałem bez "Steama" ale pliki tak jakby same się usunęły nie wiem co jest nie tak :/ nie znam się na tym wcale jedyne co umiem to zainstalować grę ;) więc proszę o wyrozumiałość :) wrzucam fotkę z tym błędem :D

smiteee.png

Steam ostatnio ma dużo błędów z grami.

Verify wpierw dorzuć. Jak nic się nie stanie to wtedy dopiszesz

Jak mam ro zrobić?

Jak mam ro zrobić?

Prawy od myszy na dany tytuł i verify files/content

ja bym ci radził odinstalować ze steama i wgrać z ich oficjalnej strony, ja nie wgrywam ze steama bo mam same problemy....

Chyba tak zrobię teraz wyskakują jakieś inne błędy z aktualizacja...:angry: Mnie steam też już parę razy zawiódł i nie pierwszy raz mam z nim problem :P szkoda że od razu z oficjalnej stronki nie pobrałem tylko straciłem czas <_<

Witam, jestem starym graczem Smite gram od początku gry praktycznie, nie grałem przez ostanie 3 miesiące teraz chciałbym wrócić i mam dziwny problem z grą nie wiem jak sobie z tym poradzić proszę o pomoc :)

Grę pobrałem ze Steama wcześniej grałem bez "Steama" ale pliki tak jakby same się usunęły nie wiem co jest nie tak :/ nie znam się na tym wcale jedyne co umiem to zainstalować grę ;) więc proszę o wyrozumiałość :) wrzucam fotkę z tym błędem :D

smiteee.png