Smite pytanka

Siemka

Wlasnie zaczynam przygode z smite i interesuje mnie dlaczego przy 2 postaciach sa takie znaczki i one sa tansze? Sa czasami jakies promocje na hero?? Sa jakies giveaway na jakas postac albo cos??? Ciezko sie zdobywa postacie??? I mozecie cos dodac ...

Te znaczki oznaczają, że masz wystarczająco dużo favora, aby kupić tą postać.

Co do zdobywania postaci to tak, trochę ciężko, ale nie narzekam :)

Najtansza jest artemis sa jeszcze 3 inne postacie ktore nie kosztuja 5500 po prostu Hi-Rez dał 4 postacie tańsze by nowi gracze mogli wcześnie je kupić oraz mieć wiecej bogów w razie gdyby ktos ukradł nam postać która umiemy tylko grać by dac nam wiekszy wybór oraz by szybciej wbic te 15 postaci potrzebnych by grac ligowe mecze.

A jezeli chodzi o nabijanie bohaterów za 5500 to czysta matematyka za pierwsza wygrana dnia na modzie dostaje sie 100 favorow modow jest 6 co daje nam 600 favorow na dzien za samo wygranie doliczajac do tego favory zdobyte za gre bedzie jakies 800 favorow za 6 wygranych doliczajac przegrane mecze bedzie gora 1k dziennie [ jeżeli jesteś zapalencem i grasz duzo można wyciągnąć gora 1,500 na dzień ale to trzeba sporo grać i dużo wygrywać grając długo dana rozgrywke im wiecej czasu sie gra tym lepsza nagroda ] biorąc pod uwage że jesteś średniej jakości zapaleńcem oraz wygrywasz średnia ilość meczy Nowego bohatera można kipić co 6-7 dni, Lecz pamiętajmy też ze do 30 lvla dostajemy Favory za LvL więc na samym początku przy dużych wygranych można kupić bohatera nawet co 2-3 dni. Mam nadzieje że pomogłem.

Rada jak dla mnie nie kupuj skinó kup pierw wszystkich bogów naucz się nimi grać wbij im minimum 1 masterke a dopiero potem wykupuj skiny oraz nie kupuj bogów co wchodzą wraz z nowym patchem bo oni kosztuja za 11k favorów czyli kupując nowego boga masz 2 "starsze"

Jezeli ktos ma jakis kodzik do smite dzialajacy to mozna sie wymienic lub cos :P pisac na pw

A najtańszy nie jest czasem Agni ? Wiem, że kosztuje 1250 favoru, następnie jest cupid 1500, ao kuang 2500 i reszta. Chociaż może coś się zmieniło.

Jeśli ktoś zamierza grać w Smite dłużej to polecam kupić godpacka. Ja swojego kupiłem na keye.pl za 92 zł.

artemis jest za 450

Siemka

Wlasnie zaczynam przygode z smite i interesuje mnie dlaczego przy 2 postaciach sa takie znaczki i one sa tansze? Sa czasami jakies promocje na hero?? Sa jakies giveaway na jakas postac albo cos??? Ciezko sie zdobywa postacie??? I mozecie cos dodac ...