Smite - taka inna moba

Czy warto w to zagrać? jak macie odczucia związane z tą grą? czy jest prostsza niż LOL? no i czy grają tam jacyś polscy gracze?

Gra jest kompletnie martwa i to na tyle, że HiRez został zmuszony do wprowadzenia - znowu, tego głupiego systemu z timerem na zapisywanie się na konkretne mapy.

Dodajmy jeszcze do tego beznadziejne prowadzenie przez HiRez, który ostatnio coraz bardziej pokazuje, że ma w tyłku opinie graczy i zamiast ciężko pracować nad balansem oraz nad nowym silnikiem do gry (baaardzo tego potrzebuje) to oni wolą nawalać skinami i skrzynkami, a do tego jeszcze tymi dennymi trybami Adventures, które oczywiście też służą do wyciągania pieniędzy.

Sama grałam w SMITE bardzo długo, poznałam tam dużo fajnych ludzi i… Aktualnie NIKT z nich już w to nie gra. Nie ma w grze competive bo HiRez ograniczył je do zupełnego minimum (czyli tylko jakieś duże imprezy), meta jest bardzo ciasna i zmienia się właściwie tylko przy nowym sezonie bo tylko wtedy są duże patche balansujące.

Dla mnie strata czasu, sama wydałam na tę grę kupę kasy i… Żałuję, już więcej ode mnie nic nie dostaną.

76561198122094150 jestem dziewczyną jakby nie było widać po nicku :wink: i super, że są Polacy :slight_smile: a co do wieku mam spooooro ponad 18 lat więc no xD właśnie troszkę pogrywałam w lola i to dla mnie bardzo trudna gra, ciężko mi opanować tam system walk, szczególnie pvp no i uciekłam z tam tąd z powodu toksycznego środowiska.

Hasira, aj mega ostre słowa O_O bardzo skrajnie różniące się w porównaniu do wypowiedzi pana wyżej :confused: mimo wszystko chcę pograć bo mój komputer rasowego rpg już nie ciągnie a moba jeszcze jakoś chodzą no i z czystej ciekawości. Tylko mam problemy z zalogowaniem się bo coś luncher ma nieaktywne ikonki i nie wiem co jest grane.
W kazdym razie dzieki wszystkim za odpowiedzi.

Oki, to dzieki :wink: jak juz dogadam się z luncharem i uda mi się zalogować i gra mi się spodoba to rzucę okiem na dc :slight_smile: