Soul Master - Czyli jak zagrać na serwerze Amerykańskim

Witam,

Postanowiłem krótko napisać, jak pominąć blokadę IP dla Europy i zagrać sobie w jakże przez nas lubianą(pozwolę sobie dodać) grę: Soul Master.

W zasadzie nie wiedziałem, że jest to takie proste puki sam nie spróbowałem.

A więc przejdę do rzeczy, bo chyba na to wszyscy czekają.

A więc ściągamy program Hotspot Shield, polecam z tej strony Tu. W czasie pobierania tego jakże ogromnego pliku możemy np. Poczytać sobie książkę :) gdy plik zostanie pobrany, przechodzimy do instalacji. Zaleca się wyłączenie Antywirusa, jednak ja zainstalowałem z włączonym i wszystko było cacy. Z samą instalacją nie powinno być żadnego problemu dlatego pominę opisywanie tego jakże nudnego etapu ;) Po zainstalowaniu się programu i uruchomieniu go powinna włączyć się nam nasza domyślna przeglądarka, w moim przypadku jest to Google Chrome. Uruchomi się strona która będzie łączyła się z serwerem Hotspot Shield. Wygląda to tak Ta strona. Kiedy już zobaczycie napis Connected możecie śmiało odpalać ukochaną grę i cieszyć się nią.

Mam nadzieję że Pomogłem.

Bodajże najłatwiejszy sposób na załatwienie sobie amerykańskiego IP. 5 minut roboty i po sprawie.

Przy każdej grze w ten sposób da się ominąć blokadę IP? jeżeli tak, to temat przyda się niesamowicie! :D

Wielkie Dzięki Pomogłeś ;) Nick:MasterBlPL

@Slugg

Raczej tak, jak już napisał Michi16 jest to najprostszy i najszybszy sposób na otrzymanie Amerykańskiego IP ;)a więc powinno działać w każdej innej grze tak samo.

Piszcie w tym temacie swoje nicki na servie. Ja nazywam się Areonire ; )

Nie chce być upierdliwa ale ja juz napisalam taki temat wiec moim zdaniem do zamkniecia...

mam problem a mianowicie czasami kiedy probuje wbic pisze mi po wpisaniu id/pw ,,Exit Game" a czasami wchodzi normalnie wie ktos jaka jest tego przyczyna?

Nick w grze Uliquiorra

Nie chce być upierdliwa ale ja juz napisalam taki temat wiec moim zdaniem do zamkniecia...

Ale to chyba inny sposob, co nie? Bo poradniki wygladaja troche inaczej, dlatego ten tez zostaje.

Dzz , napisalam to bo na Proxyfirewall nie ma bledow ... na hot spot sa dc czeste ;)

Nie chce być upierdliwa ale ja juz napisalam taki temat wiec moim zdaniem do zamkniecia..
Dzz , napisalam to bo na Proxyfirewall nie ma bledow ... na hot spot sa dc czeste

Ok, ale to ciagle nie zmienia faktu, ze poradniki sa inne, dlatego oba zostaja otwarte (bo ktos moze miec pytanie, jakis problem). Ok, koniec OT, nastepne posty niezwiazane z tematem, beda karane warnem.

Witam,

Postanowiłem krótko napisać, jak pominąć blokadę IP dla Europy i zagrać sobie w jakże przez nas lubianą(pozwolę sobie dodać) grę: Soul Master.

W zasadzie nie wiedziałem, że jest to takie proste puki sam nie spróbowałem.

A więc przejdę do rzeczy, bo chyba na to wszyscy czekają.

A więc ściągamy program Hotspot Shield, polecam z tej strony Tu. W czasie pobierania tego jakże ogromnego pliku możemy np. Poczytać sobie książkę :) gdy plik zostanie pobrany, przechodzimy do instalacji. Zaleca się wyłączenie Antywirusa, jednak ja zainstalowałem z włączonym i wszystko było cacy. Z samą instalacją nie powinno być żadnego problemu dlatego pominę opisywanie tego jakże nudnego etapu ;) Po zainstalowaniu się programu i uruchomieniu go powinna włączyć się nam nasza domyślna przeglądarka, w moim przypadku jest to Google Chrome. Uruchomi się strona która będzie łączyła się z serwerem Hotspot Shield. Wygląda to tak Ta strona. Kiedy już zobaczycie napis Connected możecie śmiało odpalać ukochaną grę i cieszyć się nią.

Mam nadzieję że Pomogłem.