Soul Master

Witam!

Nie będę owijać w bawełnę, od razu zacznę, chcę wam pokazać jak obejść blokadę gamecampus'a i grać w Soul Master ; - )

Zrobię to w punktach:

1.Ściągamy grę ze strony producenta, patchujemy ją.

2.Ściągamy program "ProxyFirewall".

3.Instalujemy ten program.

4.Szukamy w googlach listy US proxy (tzn. Wpisz w Google "Lista Proxy Socks US")

5.Włączamy program "ProxyFirewall", klikamy w zakładkę "Open Proxies".

6.Klikamy przycisk "Add Proxies", wpisujemy tam IP i Proxy (Port), klikamy "Add to List".

7.Klikamy "OK".

8.Wchodzimy w grę "Soul Master".

9.Pojawi się nam okno, klikamy "Use Proxy Server".

10.Klikamy "Click here to select a Proxy Server".

11.Otwieramy zakładkę "Open Proxies" i wybieramy "SOCKS Proxies".

12.Wczytujemy dane IP.

13.Robimy tak z innymi oknami które się pojawią w trakcie włączania gry.

UWAGA!

Nie każde IP wraz z Proxy jest prawidłowe, w przypadku złego ip z proxy wyskoczy ostrzeżenie "Failed [***]"

Hehe, życzę miłej lektury, poradnik jest bardzo łatwy ; )

Komentujcie, oceniajcie ; )

P.S : Ten poradnik ,działa także na obejście Gpotato blokady Prius Online ,to nie jest tylko dla Soul Master ,lecz do wszystkich gier mmo. ; - )

Poprawiłem nieco literówki i interpunkcję (przed przecinkami nie stawiamy spacji!).

~Lazy

Przydatny poradnik. Łatwiej by było go zatytułować "Jak zmienić IP komputera". Bo ten sposób będzie działać do wszystkich gier.

O dziwo nie ma nic w regulaminie na temat nielegalnej działalności związanej z grami, więc się nie czepiam treści :P

Przydatny poradnik. Łatwiej by było go zatytułować "Jak zmienić IP komputera". Bo ten sposób będzie działać do wszystkich gier.O dziwo nie ma nic w regulaminie na temat nielegalnej działalności związanej z grami, więc się nie czepiam treści

Bo ciężko nazwać zmianę proxy "nielegalną działalność związaną z grami".

czy możesz podać jakieś dobre proxy? bo już 8 proxy sprawdzam i nie mogę załączyć SoulMastera

Tay, to znaczy mogę ci podać ale co to było by za wyzwanie? :) Musisz poprostu mieć szczęście. :)

Edit

Sry, za źle napisany nick :)

szczęścia to ja nigdy nie miałem, niestety.

@offtop

jak już to Tay, ale wole Might :)

Nie lepiej sobie ściągnąć AOL Desktop? i używać AOL Dialer ??? Masz to samo a mniej kombinowania

Witam!

Nie będę owijać w bawełnę, od razu zacznę, chcę wam pokazać jak obejść blokadę gamecampus'a i grać w Soul Master ; - )

Zrobię to w punktach:

1.Ściągamy grę ze strony producenta, patchujemy ją.

2.Ściągamy program "ProxyFirewall".

3.Instalujemy ten program.

4.Szukamy w googlach listy US proxy (tzn. Wpisz w Google "Lista Proxy Socks US")

5.Włączamy program "ProxyFirewall", klikamy w zakładkę "Open Proxies".

6.Klikamy przycisk "Add Proxies", wpisujemy tam IP i Proxy (Port), klikamy "Add to List".

7.Klikamy "OK".

8.Wchodzimy w grę "Soul Master".

9.Pojawi się nam okno, klikamy "Use Proxy Server".

10.Klikamy "Click here to select a Proxy Server".

11.Otwieramy zakładkę "Open Proxies" i wybieramy "SOCKS Proxies".

12.Wczytujemy dane IP.

13.Robimy tak z innymi oknami które się pojawią w trakcie włączania gry.

UWAGA!

Nie każde IP wraz z Proxy jest prawidłowe, w przypadku złego ip z proxy wyskoczy ostrzeżenie "Failed [***]"

Hehe, życzę miłej lektury, poradnik jest bardzo łatwy ; )

Komentujcie, oceniajcie ; )

P.S : Ten poradnik ,działa także na obejście Gpotato blokady Prius Online ,to nie jest tylko dla Soul Master ,lecz do wszystkich gier mmo. ; - )

Poprawiłem nieco literówki i interpunkcję (przed przecinkami nie stawiamy spacji!).

~Lazy