Soul Workerk Online (priv)

Gra ktoś w Soul Worker Online na privie? Jest dość mało polskich graczy, więc jeśli ktoś chciałby to można pograć https://soulworker.to/ .

Polecam bo gra jest wciągająca i ma spoko end game, na początku po wbiciu 55lvl (maksymalny) odblokowują się Casual Raidy a tam się zdobywa przepisy na unikaty i materiały do wycrafcenia ich, po zrobieniu eq nadchodzi czas na najlepsze czyli normalne rajdy, za pierwszym razem robiliśmy przez 1.5h taki rajd, na ostatnim rajdzie dropią legendarne itemy, ale trzeba przez 50 minut tłuc jednego bossa hahaha..

A teraz sobie przypomniałem, to była jakaś polska gildia, ale się chyba rozpadła.

W każdym razie polecam pograć jak ktoś jeszcze tej gry nie testował :). Na zachętę dodam jeszcze że jeśli gracie Lily, Haru albo Stellą, to możecie w item shopie kupić majtki dla nich :). Moja Haru ma czerwone majtki z fikuśnymi wzorkami. Także polecam

Tez grywam i do tej pory znalazłem jednego polaka możliwe ze to jest wina mojego niskiego lvla gdyż mam 24lv i gram haru.

Właśnie zauważyłem że jest gildia która się nazywa OWCE, są tam polacy i co niektórzy mają już 55lvl..

Mam pytanie jak to jest z poziomem trudności w soul worker wbiłem 20 i nadal jest hiper easy a na filmiku z japońskiej wersji już na 12 lvlu robią jakieś poziomy expert

Coś się potem zmienia na tym privie czy cały czas będzie tak easy ?

Już odpowiadam.

Gdy masz FP (fatigue points) to jest exp 250%, ze względu na to że jest to serwer prywatny, gdy już wykorzystasz fp, wtedy dopiero dostajesz exp bez żadnego bonusu. Oprócz tego aktualne jest event świąteczny, więc w soboty i niedziele mamy exp 500%.. Przyszła sobota i niedziela będą ostatnim weekendem eventu.

Na serwerach oficjalnych exp leci w normalnym tempie, poza tym gdy wykorzystasz fp to nie możesz już wejść na instancje, no chyba że sobie dokupisz potki z takiego automatu za S-coins, nie wiem jak z tym jest na oficjalnych serwerach, ale u nas na privie łatwo wydropić S-conis z instancji.

Oj wybacz, źle zrozumiałem twoje pytanie, ale już nie będę kasować tego co wcześniej napisałem, bo może Cię to zainteresuje.

Co do samej trudności dungeonów, to wszystko się sprowadza do tego jakie masz eq :D. Na początku wszystko jest łatwe, no niektórzy twierdzą że ostatni boss w 3 mieście jest ciężki.. Dla mnie osobiście dopiero rajd Golden Citadel stanowił wyzwanie, za pierwszym razem zginąłem na pierwszym bossie, później zdobyłem unikatowy set i dało się to w ponad godzinę pyknąć, ale i tak trzeba było być uważnym i wiedzieć co robić.. Ogólnie polecam Ci robić tylko żółte misje, powinno styknąć do 55lvl'a, później zaczną się casual raidy i normalne raidy, tam dopiero będziesz miał "wyzwanie". Szczególnie w Golden Citadel i The Primal :).

Ale oczywiście z każdym kolejnym miastem będzie coraz trudniej :).

Gra ktoś w Soul Worker Online na privie? Jest dość mało polskich graczy, więc jeśli ktoś chciałby to można pograć https://soulworker.to/ .

Polecam bo gra jest wciągająca i ma spoko end game, na początku po wbiciu 55lvl (maksymalny) odblokowują się Casual Raidy a tam się zdobywa przepisy na unikaty i materiały do wycrafcenia ich, po zrobieniu eq nadchodzi czas na najlepsze czyli normalne rajdy, za pierwszym razem robiliśmy przez 1.5h taki rajd, na ostatnim rajdzie dropią legendarne itemy, ale trzeba przez 50 minut tłuc jednego bossa hahaha..

A teraz sobie przypomniałem, to była jakaś polska gildia, ale się chyba rozpadła.

W każdym razie polecam pograć jak ktoś jeszcze tej gry nie testował :). Na zachętę dodam jeszcze że jeśli gracie Lily, Haru albo Stellą, to możecie w item shopie kupić majtki dla nich :). Moja Haru ma czerwone majtki z fikuśnymi wzorkami. Także polecam