Spartakus

Witam znacie jakąś stronę na której mógłbym zobaczyć wszystkie odcinki Spartakusa ? próbowałem na kinomaniaku ale nie działa ta strona

Kinomaniak już nie istnieje :) , hmm sprawdz na Zalukaj.Powinno być

http://www.kinoman.tv/

;P

To nie jest "kinomaniak.tv" , takie sprostowanie ^^, bo Gimby mnie zjedzą że sieję nieprawdę :)

Podobno, ale można równie spokojnie i za free oglądać jak niegdyś na kinomaniaku :)

Na Zalukaj też można za Free(tak mi się wydaje , nie mogę potwierdzić gdyż zawsze mam opłacony ViP).

No własnie sie to od niedawna zmieniło. I bez konta vip nie pooglądamy spokojnie seriali ani filmów :)

ile jest sezonów spartakusa ?

krew i piach , bogowie areny i zemsta

czy są jeszcze jakieś ?

Oglądaj w kolejności

Bogowie areny

Krew i Piach

Zemsta

Wojna potępionych

B)

na cda.pl są wszystkie sezony

Polecam Kinex.tv

Znajdziesz tam wszystkie 4 sezony, nie musisz się rejestrować, poza tym strona nie ma żadnych limitów ani innych pierdół. Jeśli chodzi o kolejność to zdecydowanie odradzam propozycje Boosky'ego. Na samym początku bogów areny masz gigantyczny spoiler (skrót końca ost. odc. krwi i piachu).

Oglądaj w takiej kolejnośći:

1.Krew i Piach

2.Bogowie areny

3.Zemsta

4.Wojna potępionych

Up@

Najlepiej to ominąc bogowie areny

bo ten sezon to jak dla mnie spin-off

Mają racje oglądaj tak jak wychodziły czyli krew i piach first! A co do linków to moze iitv.info. Masz dość dużo linków i wystarczy się tylko zarejestrować bo spamuja o vipa od jakiegoś czasu.

ten sezon wojna potępionych ile ma odcinków ? i czy spartakus to już zakończony serial czy wychodza jeszcze odcinki ?

Niee już nie ma Spartacusa. Nie ma żadnych nowych odcinków.

a ile odcinkow ma ta wojna potepionych ?

Kino.pecetowiec polecam, sam tam oglądałem wszystkie odcinki.

@Up

Myślę, że tak z 8-11. Nie pamiętam.

Wojna potępionych ma 10 odcinków.

ok thx wszysstkim wszystkie już obejrzane

niestety strasznie lipny koniec :/

Polecam obejrzeć pierwszy sezon. Do drugiego trzeba się zmusić a trzeciego nawet nie dokończyłem oglądac jest straszny. Naprawdę najlepiej poprzestać na pierwszym i mieć wspaniały obraz jaki tam stworzono :)