Spis TOP gier na stronie

Cześć, to temat bardziej związany z “pomysłami”, ale jako, że nie znalazłem adekwatnej kategorii na forum piszę tutaj.
Jest niby na portalu taka możliwość jak sortowanie gier w odnośnikach tematycznych, w “Spis Gier” po ocenie, ale to nie działa. Nie wiem czy mało ludzi o tym wie, czy mało komu się chce w to klikać, czy zbyt jest to poukrywane, mniejsza o powód, ale jest to nieadekwatne i w ogóle nie odświeżane.
Chciałbym na portalu zobaczyć jakieś top listy tematycznie (top 10 lub top 20) choćby po prostych tagach MMO / COOP / HNS / FPS / WSZYSTKO itp. Przy czym nie chciałbym, żeby były one tworzone przez subiektywne oceny redaktorów tylko użytkowników portalu.
Moją propozycją byłoby dodanie nowej listy rozwijalnej (jak niżej - nazwałem ją roboczo TOP) z podziałem na takie kategorie. Można by było przy każdej z gier wprowadzić możliwość głosowania, nawet najprostszego zero/jedynkowego, +/-, gdzie każdy zarejestrowany użytkownik mógłby tylko raz zagłosować na daną grę (mógłby też zmienić głos). Gry wyświetlałyby się w danych kategoriach, do których są oficjalnie przyporządkowane (dajmy na to - przez swoich twórców). Gry z ogólną oceną sumaryczną plusów i minusów wyświetlałyby się malejąco (przykład dla dwóch - zupełnie przypadkowych - gier jakby można było to zrobić poniżej).

1lajk