Sposób na zarobek

Ale bullshit. Bravo case nie jest skasowane i dropilo mi już dwa razy. Po prostu jego cena jest tak wysoką przez baaaaaardzo mały drop. I nie sluchalbym się kolegi który założył temat. Łowcy nadal potrafią dropnac tylko już nie z taką częstotliwością. Ehh... Ci nowi gracze , spece od wszystkiego

Racja, drop jest zmniejszany drastycznie przez co dropi, ale nadal bardzo, bardzo rzadko. Ja kupiłem 2 miesiące temu vulcana factory new za 68 jurków. Cena podchodzi już do 80, sytuacja będzie podobna jak z fire-serpentem tyle, że vulcan jest najładniejszym AK na rynku.

No to może dropią, ale cena i tak wskoczyła drastycznie, więc co za różnica czy dropi czy nie, czyli i tak się opłaca kupić to zawsze jakiś zysk będzie, lepiej teraz kupić ze 100 skrzynek i sprzedać je z ogromnym zyskiem niż wcale nie kupować i mieć nadzieję że dropnie mu 1 skrzynka, jak się boicie to nie kupujcie ogromnych ilości tylko tak jak ja ze 30 skrzynek będzie was to kosztować tylko 1 euro a to dużo nie jest, i sami się przekonacie że za jakieś 3 miechy cena wskoczy wyżej, tak jak mówiłem ja kupiłem 30 skrzynek łowcy za 1 euro i teraz mogę je odsprzedać po cenie 0.40 zarabiając 12 euro.

Zadnych skrzynek nie kasuja.....tylko ograniczaja ich drop do minimum praktycznie . dlatego wszyscy kupuja teraz AK-redline...bo za chwile cena skoczy z 2/3 razy ogolnie powinni dodawac mozliwosc dropu ze starych skrzynek ale mala szansa. Wtedy ceny b ytak nie skakaly.


dlatego wszyscy kupuja teraz AK-redline...bo za chwile cena skoczy z 2/3 razy ogolnie powinni dodawac mozliwosc dropu ze starych skrzynek ale mala szansa. Wtedy ceny b ytak nie skakaly.

Czy za chwilę to bym się zastanowił. Jak w ciągu dwóch miesięcy poleci o dolara to będzie dobrze. Phoenixy dropiły jak głupie. Obecnie jest ich 1 200 000 na rynku. Dwa razy tyle w ekwipunkach graczy. Aż tak bym się tym nie jarał. Huntsmanów na rynku jest lekko ponad 40 000 i cena około 0,40 eur. ;)

Tak kupiłem ze 150 prawie tych skrzynek i widzę zaczyna się powoli sprawdzać. Aktualnie na rynku jest ich 850k+ i cena już po 7 centów, więc niech teraz cena rośnie i rośnie :)

Ładnie to idzie. Sam posłuchałem się rady autora tematu i nie żałuje. Kupiłem 154 skrzynki za ~3.5c i juz jestem dwukrotnie na plusie(gdybym chciał je sprzedać po 9c, 7c dla mnie) więc ta skrzynka może być wiele warta w przyszłości. A i jeśli chodzi o drop, nie widziałem tej skrzynki przez 2 tygodnie by komuś dropneła.

PS. skrzynki dalej opłaca sie kupować, nawet do 15c za sztuke.

Na wstępie chcę podziękować autorowi za to, że podzielił się swoimi przemyśleniami :)

Ja kupiłem ponad 300 skrzynek gdy były jeszcze po 4 centy, a teraz są po 9 (co daje na czysto około 9 euro zysku). Cena nadal rośnie i będzie przez pewien czas rosnąć. Huntsmany długo utrzymywały się na pułapie 13-15 centów, a teraz są warte ponad 30 centów.

ba, gdyby mi nie było żal sprzedałbym kilka skinów i przeznaczył z 10-20 euro wiecej ale... tak trudno mi sie rozstac ze stattrakami;)

swego czasu huntsmany widziałem po 42 centy

poprawiam, dzis jeden phoenix dropnął kolesiowi z przeciwnego teamu... ale to i tak mało. Widziałem tylko jeden/dwa na przestrzeni 2-3 tygodni a codziennie zagram z meczyk/dwa.

A huntsmany cóż... fajne są ale by urosły do 1 euro to z rok jeszcze trzebaby poczekać

Teraz specjalnie się zalogowałem żeby utrzeć nosa tym co mówili żeby się mnie nie słuchać i nie kupować phoenixów, że niby jakim to ja jestem nowym graczem. W przeciągu 2 tyg. phoenixy będą po 15-20 centów. Miłych zakupów na rynku ;)

EDIT: nie przejmujcie się jak cena spadnie z 2-3 centy teraz, spadnie cena bo ludzie chcą szybki zarobek i sprzedają to bo zarobili. Przy okazji jak cena spadnie to możecie sobie tam trochu dokupić. Cena też spadnie jak będzie DH, także wtedy też możecie kupić kilka phoenixów. Spadnie też przy tych wszystkich eventach ze steama typu przeceny na halloween itd.

wiadomo, wd mnie najlepiej poczekać z pół roku to i cena skrzynek bedzie porządniejsza, póki co 750k skrzynek po 0.8... szybko to idzie

@edit: wiecie może jak to będzie z m4a1-s? czy je zboostuja?

drop ktorej skrzynki zostanie ograniczony mam na mysli nastepnej?? :D

@up

Breakout za jakieś 6-8miesięcy będzie rzadko dropił

@up2
Też myślę że breakout, jest już jakiś czas i oferuje fajne skiny więc może być wart uwagi. Będzie się trzeba przygotować na kolejną inwestycje.... znacznie wiekszą inwestycje:)

@Piotr3500

Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że "eską" gra się teraz znacznie lepiej. Mam nawet wrażenie, że ją zbustowali albo nawet przywrócili starą wersję.

@Piotr3500Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że "eską" gra się teraz znacznie lepiej. Mam nawet wrażenie, że ją zbustowali albo nawet przywrócili starą wersję.

Hmm.... i tak i nie. Nadaje sie na daleki dystans do tapowania(idealnie) ale na krótki do sprayowania... szkoda słów.

Witam, chciałbym wam pomóc troszkę zarobić. Usunęli z dropu skrzynkę phoenix, także jeśli macie jakieś fundusze na portfelu steam radzę wam kupić trochę skrzynek. Wiem że jest to długoterminowa inwestycja, ale za 2-3 miesiące zarobicie kupę szmalu. Ja sam kupiłem 1500 skrzynek.