Sposób na zarobek

Witam, chciałbym wam pomóc troszkę zarobić. Usunęli z dropu skrzynkę phoenix, także jeśli macie jakieś fundusze na portfelu steam radzę wam kupić trochę skrzynek. Wiem że jest to długoterminowa inwestycja, ale za 2-3 miesiące zarobicie kupę szmalu. Ja sam kupiłem 1500 skrzynek.

Skąd masz taką informację?

Wejdź na market, sprawdź przez ile czasu się utrzymywały phoenixy po 0.03 a dziś wskoczyły po 0.04. Druga sprawa to jest taka że skrzynki ubywają na markecie, nikt prawie ich nie wystawia. W dodatku w nocy (?) był update który ważył parę mb. Chciałem się z wami podzielić i się podzieliłem informacją. Czy uwierzysz mi to już twoja sprawa, ja przynajmniej mam zamiar zarobić :P

Miałem tam jakieś ściepki, to kupiłem 40 skrzynek, może się uda. ;p

Uda się na pewno. Sam zarobiłem na winter offensive jakieś 50 euro. Także życzę miłych eurosów :)

Danke schon

Gdzie można znaleźć informację o usunięciu skrzynek z operacji phoenix? Nie mogę się doszukać.

I nie znajdziesz. Ta informacja pewnie będzie dostepna za ok. 10(?) dni. Jak phoenixy będą kosztowały po 0.1+ centów. Nikt ci teraz nie powie żeby się mogli więcej wzbogacić. Uwierz mi na słowo albo nie, twój wybór :P

Jeszcze ich nie usunęli, ale tak samo było z kapsułkam z naklejkami. Ponad 3 miliony na markecie po 3 centy, a teraz są od 11 do 70.

Tylko że sprawa z kapsułkami jest inna. Tutaj gdy przestaje przybywać na markecie skrzynek znaczy to że zostały usunięte. W ciągu może 1h ubyło jakieś 10,000 skrzynek. Kilka dni temu, chyba w czwartek lub piątek było phoenixów na markecie milionów chyba z 3 :P Teraz jest 1,3 miliona. Wnioski same się nasuwają.

Nic nie usunęli, przed chwilą skończyłem mecz i dropnął Pheonix. Zaskoczony? Po co ludzi w błąd wprowadzasz?

Tu akurat fakt, sam nie gram, ale powiedziałem o tym znajomemu i powiedział mi to samo, że dziś już 1 dropnął XD

I nie znajdziesz. Ta informacja pewnie będzie dostepna za ok. 10(?) dni. Jak phoenixy będą kosztowały po 0.1+ centów. Nikt ci teraz nie powie żeby się mogli więcej wzbogacić. Uwierz mi na słowo albo nie, twój wybór
Nic nie usunęli, przed chwilą skończyłem mecz i dropnął Pheonix. Zaskoczony? Po co ludzi w błąd wprowadzasz?

Kolega napisał, że jeszcze nie usuneli.

Chyba, że pierdziele głupoty.

Oni żadnych skrzynek nie usuwają z dropu.. co najwyżej sam drop jest zmniejszony.

Tak, dalej spokojnie dropią.

Nie wierzycie? Poczekajcie jakiś czas, a zobaczycie jak cena wzrośnie kilkakrotnie. Nie zamierzam się z wami kłócić. Wasz wybór.

Witam, chciałbym wam pomóc troszkę zarobić. Usunęli z dropu skrzynkę phoenix, także jeśli macie jakieś fundusze na portfelu steam radzę wam kupić trochę skrzynek. Wiem że jest to długoterminowa inwestycja, ale za 2-3 miesiące zarobicie kupę szmalu. Ja sam kupiłem 1500 skrzynek.

Piszesz, że kupiłeś 1500 skrzynek. Na Twoim profilu widzę 250 404, gdzie trzymasz resztę?

@edit:

Faktycznie, sory, błąd wynikał z rozszerzenia do chroma, które widocznie zlicza max do 250. Po przeliczeniu wychodzi mi 404.

https://steamcommunity.com/id/Chemiko

https://steamcommunity.com/profiles/76561198073855702/inventory/

https://steamcommunity.com/profiles/76561198207293756/inventory/

1 konto to mój main, 2 kolejne to moje smurfy.

Naprawdę widzisz na moim koncie 250 ? Widocznie to mnie się dwoi i troi w oczach bo ja naliczyłem więcej ;)

Dzisiaj wbił mi Phenix, czyli raczej jeszcze wycofane nie są.

Ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem, on napisał że JESZCZE nie usunęli, uwierzcie w to że za każdym razem jak wychodzi nowa skrzynka, to kasują starą, teraz skasowali Skrzynie Łowcy i już nie dropi, ja ze 3 miesiące temu kupiłem 30 skrzynek po 0.03 a teraz chodzą po 0.40, to już jestem do przodu, i tak jak kolega napisał później usuwają skrzynie feniksa więc za jakieś parę miesięcy wszystkie skrzynki i skiny z tej skrzynki pójdą w górę, więc kupujcie puki jest tanio a zarobicie kupę kasy, zobaczcie sobie na Operation Bravo Case, i popatrzcie na historię, kiedyś po 0.10 chodziło a teraz po 5,40 euro bo ją dawno temu skasowali, ak z tej skrzynki z 30 euro do 200 euro wskoczyło. Więc kupujcie Feniksy jak chcecie zarobić puki są jeszcze tanie :D Mój brat coś gada że po Feniksach skrzynki Breakeout będą usuwane.