[Spriggan] polski FC 7th Heaven rekrutuje!

Gildia 7th Heaven - pierwszy polski FC na Sprigganie – zaprasza w swoje szeregi wszystkich nowych, powracających i zbłąkanych graczy. Chcemy stworzyć grupę wzajemnie wspierających się w grze ludzi. Podchodzimy do grania jak do rozrywki, która ma przynosić nam przyjemność.
Kontakt na PW lub ingame: Raiot Mooncure, Aeon Fair
Jedyne wymagania: kultura osobista oraz używanie discorda !:blush:

ZAPRASZAMY NA DISCORDA, KAŻDA NOWA OSOBA OTRZYMA RANGĘ ,REKRUT’’ - PROSZĘ O KONTAKT Z LIDERAMI/OFICERAMI.

BUMP
Zapraszamy, zapraszamy, towarzystwo się powiększa :wink:

W poniedziałek kupuję grę, teraz gram na free trialu. Fajnie byłoby dołączyć a jak masz linka do Disc to możesz wysłać. nick: Simple Papay

nick: Corvus Storm . Dajcie jakies namiary na dc albo pw do mnie jak ktoś bedzie

Również poproszę o jakieś namiary na DC właśnie zaczęłam grę

Też jestem zainteresowana, nick Asha Asteri. Discord Strena.

Jak już jesteście na tym serwerze, i nie gracie na trialu tylko na podstawce, to dostaniecie bonus za wbicie 30lvl - dodatkowe 15 dni grania i trochę waluty.
Dodatkowo każdy nawet gracz z triala dostał na start srebrne pióra, które możecie wymienić na broń 20lv, albo poczekać i na ewk 50, 60 lvl

Jest też bonus do expa +100‰ do 70lvl

Jestem zainteresowany dołączeniem.Mój nick w grze Billie Karn .

BUMP :slight_smile:
Jest nas już 38 osób !

Chętnie dołączę - nick Demon Slayer (mam dopiero lv 20 ale gonię)

J. w. chętnie dołączę:
Dru Pred lvl 31

Bump :slight_smile:

Chętnie dołącze " Danny Low" . Nowy w grze : D, a link do discorda juz nie działa.

bump :slight_smile:

Polecam FC :slight_smile:

od którego lvl można dołączyć do FC jestem początkujący

Nawet od startu, zapraszamy.

Podbijam :)!

Hej, jestem nowa w grze i chętnie dołączę. Mój nick - Leviathan Laufeyson :slight_smile: