[SPRZEDAM] Elder Scrolls Online

ESO (edycja z mountami, kostiumami, petami - w tym małpa dostępna tylko dla tych co grali w becie)
ESO Morrowind
ESO Summerset
ESO Elsweyr
Imperial City DLC
Orsinium DLC
Thieves Guild DLC
Dark Brotherhood DLC

1750 Crowns na koncie do wydania.
CENA: 119zł
Płatność: paypal
Mail: rafal.cook@gmail.com

Siemka podeślij kilka SS mi na PW , co do ceny jest ona do negocjacji ?
Kupując Eso Plusa mam cały kontent z każdym DLC . Oraz wiele innych przydatnych rzeczy jak craft bag itp. Podeślij SS konta postacie co tam masz i się dogadamy , zależy mi jedynie na CP zeby wbić na szybko swoją postać. Pozdrawiam

Więcej CI nie podeśle bo gry nie mam zainstalowanej. Calkowicie w nia nie gram, a mieszkam w USA, a konto jeszcze kupione w Europie. Jest to co napisalem wyzej. Nie mam tam zadnej postaci wartosciowej. Jakis nekromanta malo levelowy i tyle.

Gram glownie w FFXIV i GW2, po wbiciu 475ilvl w WoW. ESO totalnie nie dla mnie.

Więc raczje polecam zakup ludzia, ktorzy nie koniecznie chca grac z abonamentem, a chca miec sporo zawartosc do gry. No i raczej wola grac od poczatku. Cena nei do negocjacji, taka cena to i tak super minimum za gre B2P w sumie. To nawet nie jest 30 euro.

Wystawilem tu i na zagranicznych portalach, tam za 40 euro, Polska - wiadomo, taniej. Kto pierwszy ten lepszy. U mnie ta giera i tak lezy, a jesc nei wola, takze nei zalezy mi by sprzedac to za jakies pare dolcow, ktore nawet na dobra pizze nie starcza.

W kazdym badz razie, co pamietam z konta. Jest mosliwosc tworzenia kazdej rasy w kazdej frakcji. Petow jest z 7, mountow chyba tez cos takeigo. Sa jakies kostiumy z 5 czy tez z 7. Jakies fryzurki, jakies czapki. Plus zawartosc z DLC i dodatkow, ktore wymienione.

1lajk