Sprzedam Gold - WoW BL

Kończę przygodę z tą grą i mam do “oddania” 6,5mln golda na serwerze BL - strona Alliance. Interesuje mnie 1500zł, co patrząc na ceny detaliczne w mniejszych paczkach daje mniej więcej 1/2 tego co sprzedawcy zarabiają na allegro, a więc teoretycznie kupujesz hurtem coś co w detalu możesz sprzedać za 2x tyle. Ja niestety się starzeję i nie mam czasu ani na granie ani na siedzenie cały czas na allegro i sprawdzanie kto i ile kupił, a następnie logowanie się w grze w celu finalizowania kilku/nastu transakcji. Stąd jeśli masz czas i chcesz sobie coś dorobić na goldzie - oferta jest dla ciebie. Jeśli chcesz to ofkoz możesz sobie zużyć ten gold na własne zachcianki: tokeny, doładowanie konta (w ten sposób możesz kupować dodatki do wowa/diablo itd.), mounty itd.

Transakcja do dogadania - tzn. czy gold chcesz na mail, przez ah, czy zwykły trade.

forma płatności - przelew/blik (jeśli interesujesz się bankowością, to wiesz że po numerze konta można dorwać właściciela, jeśli boisz się o scam).

Albo otrzymać dane słupa na którego konto ostało utworzone :slight_smile: numer konta bankowego i dane do niego przypisane to żadna gwarancja w obecnych czasach.

wiarygodność taka sama jak każdej innej osoby wystawiającej tutaj choćby konta do gier.
tutaj jest kwestia dogadania. można to zrobić szybciej - po nawiązaniu kontaktu ktoś przelewa 1% (15zł) blikiem i wystawia coś na ah za 1% ww. kwoty czyli 65k+marża z ah. blik idzie chwilę i jest potwierdzenie transakcji w telefonie. w tym samym czasie ten ktoś widzi, czy aukcja przedmiotu jest zrealizowana. Lepsze to niż “już ci robię przelew” (który zrealizowany może być przez bank jutro). No i ofkoz może być też aukcja na allegro jeśli komuś to pasuje, ale wtedy musiałbym coś doliczyć na poczet prowizji dla allegro.