Sprzedam Konta do Guild Wars 2 HOT+POF i Overwatch battlenet

Witam,
Mam do zaoferowania dwa konta jedno do Guild Wars 2 zawierające HOT + POF. Konto zawiera kilka postaci na 80lvl, 2 legendarne bronie eternity oraz frostfang, legendarny back piece warbringer co daje 5 legendarnych skinów: twilight, sunrise, eternity, frostfang i warbringer. Dodatkowo na koncie znajduje się ascended gear, tyle tomes of knowledge że można za nie w łatwy sposób wylevelować kilka postaci na 80lvl oraz legendarny tytuł pvp “merciless legend”. Oraz niemal czyste konto battlenet Overwatch. Sprzedaję je ponieważ ze względu na pracę oraz studia nie mam czasu by grać na komputerze. Cena do uzgodnienia nie interesuje mnie wymiana na inne gry lecz sprzedaż. Po uzgodnieniu ceny konto wystawie na allegro w celu ułatwienia i bezpiecznej transakcji. Zainteresowanych proszę o ofertę.

ile za konto gw2?

Za konto gw2 250zl znajduje się na nim parę skinów, nie całe living story i trochę golda plus wszystko co wymieniłem w pierwszym poście. Jest warte trochę więcej ale nie jest mi potrzebne. To dobrze rozwinięte konto jest tam sporo skinów i itemow za realne pieniądze. Oddaje je praktycznie za darmo

możesz podesłać klucz API?

Edit.
Nieaktualne