[Sprzedam] Konto BDO po całkowitej ruletce - świetne na start

Witam. Jak w temacie - sprzedam konto po całkowitej ruletce. Ze sprzętu został tylko TRI Dande (guardian), TRI Kutum Shield, TRI Leebur’s oraz TRI bazyl. Reszta biżu to Capotia oraz darmowe TRI armory. W wh leżą jakieś “śmieci” na PRI (BS,Giath itp.).
Na koncie jest stworzonych 17 postaci oraz znajduje się jeden slot wolny (np.na postać sezonową). Jedna postać ma 62lvl (Maehwa), kilka 61lvl a reszta alty z różnymi poziomami. Guardian oraz wizard mają zakupiony desert camo. Na koncie znajduje się też strój do processingu oraz rekin.
Konto posiada namiot p2w, 5 petów T3 (w tym jeżyk) oraz 9 pokojówek.
Waga na postaciach jest różna ale na większości coś było dokupowane ($ i Loyalki).
By zwiększyć ilość żywej gotówki można sprzedać u NPC Pegaza (24 skille) za co otrzyma się ponad 6mld. silvera.
EDIT: na koncie jest ok. 2mld. żywej gotówki.
Na koncie bardzo dobrze rozwinięta jest sieć workerów nastawionych na produkcję krat (61 workerów - w tym 40+ Artisan z dobrymi skillami).
Konto sprzedaję ponieważ już jakiś czas temu zakończyłem przygodę z BDO. Około pół roku temu sprzedałem swoje główne konto lecz chciałem zostawić sobie “furtkę” powrotną właśnie na tym alt koncie lecz jednak czar prysł. W grze spędziłem dużo za dużo czasu ( główne konto dochodziło do 10k godzin a na tym koncie 10k godzin już dawno przekroczone) i prawdopodobnie dlatego gra już jakiś czas temu nie przynosiła zabawy a stała się drugi etatem.
Jeżeli ktoś ma pytania, chce screeny itp. to proszę pisać na PW. Co do ceny - kwestia dogadania się-oferty można wysyłać w wiadomości prywatnej.