Sprzedam konto blizzard i rockstar za tibia coiny zapraszam!

jak w temacie sprzedam konto blizzard z D3 i D2R za 80 zł lub konto rockstar z gta v i rd2r za 45 zł dla zdecydowanej osoby oddam dwa konta za 90 zł ty mi doładowujesz tibie za 90 zł (500 tibia coinow) oczywiście całość będzie się odbywać przez Allegro ewentualnie się dogadamy bez problemu zapraszam i pozdrawiam.

1lajk

Cześć, podaj namiar do siebie na discorda to przegadamy co i jak :slight_smile:

czesc juz poddaje sorki za zwłoke ale nie widziałem powiadomienia o wiadomosci

wysłałem na priv discorda daj znać czy doszło

Konto GW2 kupione :slight_smile: wszystko przebiegło szybko i sprawnie ! :slight_smile:

1lajk

Sprzedane już konto battle net?

Nie sprzedane. Zapraszam :smiley:

Zapraszam.

Nie dziękuję

Odświeżam Temat Nadal Aktualne :slight_smile:

Odpisz na pw

juz odpisuje sorki ale w pracy byłem

juz dałem znać na pW ^^ zapraszam

Odświeżam Temat Nadal Aktualne :slight_smile:

Właśnie z takimi januszami musze się użerać na OLX gdzie kurwa jak byk pisze w ogłoszeniu że sprzedam iphony 14 pro nowe za 4000 zł , z czego 19 wiadomości na 20 to jest dam 3-3700 i zamienie za to i sramto XD no kurwa 4k za nowego Iphona 14 pro a ci jeszcze jebani by taniej chcieli jebać takie januszexe

1lajk

takie życie :smiley: przy sprzedawaniu auta są lepsze assy :smiley:

1lajk

tym bardziej ze samo diablo 2 res kosztuje dobre 150 zł chyba że cos przeoczyłem więc tutaj cena i tak jest niska tak uważam ale po prostu chce sie tego pozbyc jak najszybciej

1lajk

Prawda wiadomo że nie można gier tak przeliczać 1:1 ale rozumiem nawet te 90 zł to bardzo mało,tymbardziej bolą oczy jak widze januszy biznesu w takim temacie bo to już nie wiem nawet co napisać na takiego brak słów to tak jakby ktoś chciał ci sprzedać coś o 70% wartości taniej bo nie ma miejsca na to a ten jeszcze zapyta czy da rade obniżyć o 85% no kurwa a później się dziwić że ten naród jest taki a nie inny i co 4 lata wybieramy skurwysynów na władze… :laughing:

No zobaczymy co teraz się wydarzy 🫣

Wiesz napisałem tez cene w złotówkach a za tibia coiny napisałem z tego powodu że może ktoś gra tutaj w tibie i chętnie bym się z nim wtedy wymienił na grze i ładnie podziękowałem za dog coiny.