[Sprzedam] Konto do Black Desert Online + 38 Bil

Hej,
Sprzedam konto w Black Desert Online, więcej informacji na allegro i tam zapraszam do kontaktu.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-black-desert-online-p2k
Pozdrawiam !! :slight_smile:

dużo info nie podałeś, a jeśli to jest wszystko, jak wystawisz za 1000zł to jest nikła szansa, że to sprzedasz. Konto poza kasą i campem nic nie ma, p opierwsze masz tam może jakieś 28kkk, nie 38 :stuck_out_tongue: Chyba, że liczysz ten syf który będzie się sprzedawał lata <3
eq do gridu, nie ma, eq do life skilli jakieś tri armoury i biżka co też jest mało warte.
Konto life skillera które jest “puste”. Według mnie za 400zł to takie max jak znajdziesz nooba… xD

Nie obraź się ale jak dla mnie konto nie warte praktycznie nic. Jedyna wartościowa rzecz to VP na 240 dni oraz namiot. Poza tym nie widzę peta jeżyka, który jest podstawą pod life skille. Do tego pokazana waga na postaci jest dość mizerna (zważywszy, że to Shai). Pomijając dość niską ilość CP to 119 energii na life skill?! 22 mld. kasy w “obecnych” czasach już nie robi wrażenia - ot można kupić jeden item na PEN. Konto spoko na start dla nowej osoby ale myślę, że za max 200zł co można za nie wołać.

Za taką kasę to ludzie konta z tet/pen setami wystawiają i nie tylko