Sprzedam konto Genshin Impact(Ar42)

AR42 18 Dni Blessing of the Welkin Moon, 30 Fragile Resin, 300 Masterless Stardust, mnóstwo materiałów do ulepszenia broni. Powoli odkrywałem mapę, więc w chwili obecnej jestem w środku wątku Inazumy, Sumeru i reszta contentu nietknięte.
5Eula C1(najlepsza broń F2P), 5Wanderer, Rosaria C3, Razor C3, 5*Mona, Faruzan C1, Sucrose, Barbara, Bennett, Fischl, Xiangling, Kujou Sara, Noelle, Mika C1, Layla, Thoma, Yanfei. Oferty na priv, płatność przyjmuję w Paysafecard.

to konto jest warte całe 0 zł xD

Yup… 42 to nawet nie jest wysoko, dojdz do 55 tam gdzie exp spowalnia mega to juz bedzie cos. Pozatym z tego co widze toooo masz cale 2 pieciogwiazdkowe? Na 42? Ja bym tego nie kupil chocby ze wzgledu na to ze pewnie nowemu wlascicielowi pecha by przynioslo.

Ma to sens

1lajk

Dzieki mordeczko :slight_smile: Natomiast… jesli zmienisz zdanie na temat sprzedazy i wrocisz do gry to ja ci moge pomoc podlevelowac, czy poubijac jakichs bossow jesli masz problem. Nie ma sensu olewac dobrej gry na poczatku jazdy :slight_smile: Inazuma jest ciezka, ale potem masz swietne Sumeru

niestety ta gra od Inazumy zmieniła się w symulator przeklikiwania dialogów, obiecany na początku co - op to nieistniejący element gry (domeny i bosów szybciej się robi solo niż w teamie). Aktywności po za tym zero dla multi.
Fabuła może i ciekawa ale podana w najgorszy sposób bo 90% questów i eventów polega na tym, że przez 80% czasu stoisz i przeklikujesz dialogi aby w kilka sekund pokonać potwory / zrobić w kilka minut to w evencie co wymaga wali i koniec xD
Do Sumeru grałem regularnie ale tam ilość gadania sprawiła, że dałem sobie spokój, do tego słabe eventy, zero rozwoju end game dla kogoś kto już w Liyue wbił AR 60 xD

@Verfi Nieźle, jak pierwsza osoba, która wbiła 60AR była z Chin i dopiero to mu się udało po dodaniu Inazumy i wydania tysiąca dolarów. Takie bajeczki, to możesz wciskać swoim kolegom z klasy lat 15, a nie ludziom, którzy grają od premiery. Dalej nie ma co się wypowiadać na ten komentarz, chyba już wiesz dlaczego.

@saqriphrx Co do konta, to za dużo nie dostaniesz. Ja swoje konto sprzedałem na PlayerAuctions i tam wystaw ofertę - popatrz na podobne konta względem postaci/AR/broni co są wystawione i mniej więcej będziesz wiedział za jaką cenę. Ja swojego AR59 z praktycznie każda postacią 5* i z większością ich broni 5* sprzedałem za ~800$. Ty za to konto dostaniesz z max 30-50$.

Dziękuje za radę, skorzystam, akurat 40$ potrzebuje :slight_smile:

1lajk

Ciekawostki prawicie… ja skonczylem Sumeru poki co i mam 55 lvl. Oczywiscie nie zrobilem wszystkiego na 100% jeszcze …ale fakt jest taki ze po 55 poziomie drastycznie zwieksza sie wymagany exp. I to mi sie podoba… gdybym w tym momecie byl zmuszony bic sie z maxymalnym world lvl to raczej musial bym rzucic gre :slight_smile: A tak mam jeszcze sporo lewelkow na farmienie.
Inazuma nie podobala sie niektorym bo byla po prostu trudna… co nie znaczy ze historie miala slaba. Z inazumy pochodzi sporo naprawde swietnych postaci …

hmmm ok rzeczywiście to mogła być inazuma - nie gram od sporego czasu a gram od premiery :slight_smile: jeśli jest za to achiv to musiałbym zobaczyć kiedy ale to pewnie z 10-14gb do aktualizacji gry :wink:

image

masz rację mam małe pojęcie o grze i prawię bajeczki :wink:

O a to moje. Ta strona co ja podaliscie na gorze do sprzedawania kont dziala wporzadku? Mi kalulator wyliczyl jakies $330 za kontogen