Sprzedam konto Guild Wars 2

Hej, tak jak w temacie sprzedam konto Guild Wars 2 PoF + HoT oraz wykupiony nadchodzący dodatek. Konto ma 7.5k punktów za osiągnięcia, ale ma 9 lat. 4 postacie mają 9 lat i 80 lvl - 3 z nich mają ekwipunek ascended. Jedna postać ma 100% odkrytego świata, inna 80%. Na koncie wiele przedmiotów z item shopu, wykupiony 9 rocznicowy drop, wszystkie mounty PvE, odblokowany twilight, dostęp do mistlock sanctuary, postacie mają dodatkowe sloty na torby, w banku jest z 10 zakładek (dokładne dane dorzucę na dniach). Konto według efficiency warte 21k gold Gdyby ktoś był zainteresowany mogę powysyłać screeny banku, toreb czy dokładne informacje. 1600 zł do negocjacji.

Ile?!?!?! Miało być 160?
Przecież to konto jest nic niewarte.
7,5k AP to tyle, co nic.
Tylko jedna postać ze 100% mapy.
Tylko 3 postacie z full asc. xD U wielu normą jest nawet ze 20.
21k na Effi, rofl. To już moje ma 57k.
Przedmioty z IS guzik warte, ponieważ gemy kupuje się za gold i nikogo nie obchodzi, iż wydałeś real kasę.
Tylko ze względu na zakupiony EoD max 160 zeta.

Bardzo mało AP, przy średnim graniu - 3 miesiące żeby to zdobyć.
Zero info o pvp rank, wvw. Pewnie bardzo mało. Tak jak kolega wyżej, golda wymienia się na gemy więc przedmioty z is nic nie warte. Cena jak na moje oko MAX 260 - 280 zł.

To, że konto jest warte 21k na efficiency to nie znaczy, że możesz sobie to przeliczyć na złotówki XD

Panowie, a raczej chłopcy nie musicie się unosić jak was nie stać to wasz problem. Cena jest do negocjacji, jak ktoś będzie chętny to i ja chętnie zejdę z ceny :slight_smile:

To nie jest kwestia “nie stania” tylko chorej ceny xD To tak jakby wystawić fiata 126p w cenie lamborghini. To konto nie jest waret więcej niż 200 zł - 300 zł a ty chcesz 8 -6razy tyle … Ekwipunek ascend to obecnie mają wszysyc na swoich 10 postaciach tak łatwo się farmi. Mounty odblokowujesz z fabuły + smok to kwestia paru dni grindu a gryf 250 g czyli dwa-trzy dni farmy dla nowych graczy. To konto nie ma nic… a ty chcesz 1600 zł … Nawet nie masz setu lgedanrego armora …

Pierwsze lepsze konto w “twojej” cenie (cały legendarny set, 3 bronie legendarne, 56k eficenty pointy czyli dwa razy więcej niż twoje skoro juz tak na to patrzysz) .

Nikt się nie unosi, to jest po prostu śmieszne XD. Za 1600 zł możesz dostać konto z każdą wyexpioną postacią z full asc gearem i paroma legendami.

Panowie nie poświęcam całego życia tej grze to i nie znam się na cenach jeden konstruktywny komentarz odnośnie mojego posta. Dzięki T4l4r :wink:

Po 1 konto warte jest mniej więcej 150-180 zł w kraju Polska po 2 strona playerauctions nie zalicza się do cen w Polsce bo u nas stawki są według różnych wytycznych jak np itemy a raczej set , mounty itp .

Info dla T4I4r strona playerauctions nie ma znaczenia w Polsce a po za nią !!!
Kto się sugeruje tymi cenami ten zawyża je , proste :slight_smile:

Tu masz ofertę z 2020 roku, porównaj do swojego.