Sprzedam Konto Guild Wars 2

Konto 11 letnie z dodatkami HoT, PoF, EoD, warte 98+k według gw2 efficency.
12 slotów na postacie (w tym 10 postaci na 80lvl), 11 sztuk bagów 32-slotowych. Odblokowane wszystkie mounty wraz z Griffonem i Skyscale. Home Instance Nodes wypełnione w 95% (wykupione max tablic). 25 sztuk shared equipment slotów. Material Storage powiększony do max 2500. Bank powiekszony do max ilości slotów.
Kompletne teleport tomy sezon 3, 4, Icebrood Saga.
Z ekwipunku wartego wspomnienia, 29 legendarnych itemów:

  • Legendary Medium Set (Raid, 6 sztuk), Legendary Heavy Set (Raid, 6 sztuk), 4/5 Legendary Trinkets (Cornflux, Vision, Aurora, Transcendence, 4 sztuki), Legendary Backpack (The Ascension, PVP 1 sztuka), 10 legendarnych broni (Kudzu, Sunrise, Howler, Frostfang, HMS Divinity, Astralaria, Nevermore, Sharur, Dreamer), 2 legendarne sigile, 1 legendarna runa + 4 prekursory
    Dość bogaty Wallet pozwalający na przyszły niezły zarobek, m.in.:
  • 12k+ Spirit Shards, 40k+ War Supplies, 59k+ Volatile Magic, 22k+ Badges of Honor
    Do tego dość bogaty w materiały bank. 80+ sztuk equipmentu poziomu Ascended.
    gw21 gw22 gw23 gw24 gw25

Konto sprzedam za 5500,00zł. Dodaje komplet kluczy i odpowiedzi do pytań w razie ew. odzyskiwania konta przez support.
Możliwe wystawienie na Allegro.

Mogę prosic o klucz api

API Key : E1834B40-04EB-1946-9DE9-6D16B3060CE9869DC3B9-F72D-4003-A34F-D415959CB151

Z dodatkowych info nie podanych wyżej:
23k+ AP, 449 punktór z Mastery Tracków HoT+PoF+IBS+EoD
Masa mniej lub bardziej wartościowej drobnicy w postaci skinów mountów, gliderów, farbek, wardrobe, kostiumów.

5.500 zł? Odważna cena jak za konto w grze, która już lata ma. Powiem Ci tak, że powodzenia. Ja kupie takie konto i co? Jak nie mam pojęcia o grze, a gracz który gra tyle co Ty już powinien takie mieć, lub podobne. Życzę szczęścia w poszukiwaniu kupca :slight_smile:

Konto jest tyle warte w przeliczeniu na USD i tak tez wystawiam na zagranicznych forach/serwisach. Nie widze powodu do tracenia na wartości konta tyle dlatego że to sporo na nasz rynek. Co do gry to fakt, troche już istnieje ale dzięki nowemu modelowi dodatków nabrała nieco na popularności. A za życzenia dziękuję :slight_smile:

To konto jest warte dużo.

Ale napewno nie tyle

Znam się na tym i dużo lepsze kupiłem za duzooo mniej dlatego życzę powodzenia w sprzedaży i dziekuje za wszystkie informacje

Lalus1210 widać że na tym forum piszesz w kazdym temacie odnosnie gw2, wiec smiało twierdze że kupujesz i sprzedajesz konta dla profitu, wiec oczywiscie ze w Twoim interesie jest kupic ponizej wartosci aby sprzedac potem z zyskiem. W polsce konta z taką wrtością, itemami itp może i jest tańsze, natomiast jak pisałem wcześniej, na zachodzie to widełki 1000-1500 USD. Szczerze mówiąc nie sądze aby konto się sprzedało w Polsce, ale skoro wrzuciłem je na rózne fora to czemu i w PL by nie spróbować.

Nieraz kupiłem konto dlatego wiem ile to konto jest warte nie zabraniam ci wystawic za tyle tylko wypowiedziałem swoje zdanie

Na zagranicznych stronach też kupuje dlatego mam rozeznanie i to konto nie jest warte tyle na zagranicznych stronach .Konto według https://gw2efficiency.com/ nie jest warte nawet ponad 100 k więc wiesz

Dzieki za kluczyk API już wysyłam do supportu, są one unikatowe przy generowaniu, a sprzedaż konta jest against ToS, także strzał w kolano XD Miło było, nie będzie ani konta ani 5k xD

Insane akurat za pokazanie api nie ma bana więc możesz sobie straszyć siebie

1lajk

ALEEEE ? Gosc sprzedaje konto, sprzedaż kont jest zabroniona przez regulamin. Gośc udostępnił unikatowy dla konta klucz API który prowadzi do unikatowego użytkownika ‘Inshi.6970’ W ten sposob ArenaNet wie ze gosc o niku takim i takim sprzedaje konto takie i takie, co jest niezgodne z regulaminem więc wystarczy jeden kllik w panelu aby zablokować to konto. To że nie podał nazwy konta nie znaczy że nie można do niego dojść, a już za samą “ofertę sprzedaży” na portalach typu ebay leciały bloki :wink:

Nie wiem jakim trzeba być debilem żeby kogoś komu się zadrosci konta podpierdalac żeby ktoś bana dostal ale wracając do tematu to że udostępnij klucz api nic nie daje można go usunąć w każdej chwili więc zgłoszenie nic nie daje

Ale ja nie zamierzam udostepniac klucza, tylko dac im screen z tego forum z nazwą konta do któreog ten klucz jest przypisany, i tu nie chodzi o zazdrość tylko o tepienie RMT, czemu miałbym mu zazdrościć konta w grze w którą nawet nie zamierzam grać bo w żadnym stopniu nie jest dla mnie atrakcyjna?

Q: Can I resell, give away, or trade my Guild Wars or Guild Wars 2 account? Can I sell items on my account for real-world money or trade them for items in another game?

A: No. For further information, please see the Guild Wars User Agreement and Guild Wars 2 User Agreement.

https://www.guildwars2.com/en/legal/guild-wars-2-content-terms-of-use/

https://www.guildwars2.com/en/legal/guild-wars-2-user-agreement/

Biorąc pod uwagę to że “oryginalny” owner jest logowany po IP i mając ślady na serverze, nawet po sprzedaży konta możne je odzyskać, więc kupowanie konta w GW2 to najbardziej risky buissness. Wiem to z doświadczenia, bo sprzedałem konto za 200zł dałem wszystkie passy pytania, a po 3 latach jak mi sie przypomniało że bym pograł, napisałem do supportu i kolesia któremu sprzedałem konto odcięto xD A ja odzyskałem konto i zarobiłem 2 stówki, także nie polecam XD

Powodzenia w raportowaniu.
A co do oryginalnego ownera to mając komplet danych potrzebnych do odzyskania konta można je niejako przenieść na nowego właściciela. Co do IP to mega nietrafiony pomysł. Właściciel może przeciez zmienic dostawce internetu, przeprowadzić się do innego miasta czy nawet kraju.

Dla takich jak Ty moderacja powinna utworzyć range konfitura.
Pies ogrodnika ha tfu!
Z przyjemnością w każdym temacie w którym zobaczę nick insanePL będę wrzucał link do tego tematu, żeby reszta wiedziała z kim ma doczynienia.

1lajk

Ale z Ciebie jest kurwisko frajerskie xD