Sprzedam konto KLERYK Aion Barus

Witam serdecznie.

Mam na sprzedaż konto na Barusie. W skład wchodzą:

  • kleryk 72 lv (prawie 73) ubrany w pełny set Holy Apollon (mocno wyplusowany), złote piórko +5, i skrzydła HA, 6 estim i wszystkie możliwe stygmy - idealny pod heala na każdej instancji.
  • chanter 70 lv ubrany w pełny set Abbys pvp (High Archon), złote piórko +1 ze wszystkimi stygmami
  • templar 63 lv wszystkie stygmy
  • 4 dodatkowe słabsze alty na event

W sumie na koncie jest prawie 500 mln złota (od razu można zakupić GP), mnóstwo itemów i proszków do ulepszeń. Dodatkowo postać posiada elegancko urządzony domek (kleryk) - mansion, który leczy z soul sickness.

Zainteresowanych proszę o kontakt w temacie lub na priv (cena nie będzie wysoka, z pewnością się dogadamy).
Pozdrawiam :slight_smile:

1lajk

Wystaw na allegro to na pewno ktoś kupi jak wystawisz tanio, chętni się znajdą

Taki mam zamiar :slight_smile:

Jaka cena za konto, tak z ciekawości pytam

Konto na allegro polecam się zapoznać (tylko 1 oferta za 150 zł) :slight_smile:

Trochę drogo, nikt nie kupi, raczej za stowke pójdzie

Zobaczymy. Zawsze można się dogadać :slight_smile:

UP :slight_smile:

Cena obniżona do 110 zł :slight_smile:

up :slight_smile:

up :slight_smile:

up :slight_smile:

Kontakt priv lub gg: 2339935.

Ciekawe stwierdzenie skoro widzę na portalu niejedną aukcję :wink:
Biorąc pod uwagę stan populacji Aiona, raczej wątpię, by firma nastawiona na $$ zmniejszała sobie ilość graczy (i owszem w dzisiejszych czasach ludzie nadal sprzedają - patrz discordy MMO,grupy FB, czy chociażby to forum) :slight_smile:

Niby jak dojdą do tego jaki nick postaci aby mieli zablokowac, wątpię aby GF chciało się to weryfikowac, sprzedałem ponad 5 kont i dużo waluty wirtualnej w aionie. Zarobilem na tym ponad 1k i nikt nie zglaszal aby mu konto blokneli. Też mnie tak na forum straszyli

1lajk

up :slight_smile:

up :slight_smile:

Ciężko będzie za 100, inne postacie dps pewnie by szybciej ktoś kupił, moje siny szybko schodzily

Już bez przesady. Każdy by chciał za darmo. Dpsów jest od cholery, ale kleryków pod heala ubranych bardzo mało.

up :slight_smile:

up :slight_smile: