Sprzedam Konto Rainbow Six Siege

Mam do sprzedania konto Uplay z rozwiniętym kontem Rainbow Six Siege plus dostępem do Serwera Testowego a także kilka innych gier (AC III, Unity i Black Flag, Watch Dogs).

Jestem pierwszym właścicielem konta, które zakupiłem w lutym 2016 roku, konto nigdy nie było zawieszone ani banowane, ma wysoki poziom(332 lvl), od kilkunastu sezonów znajdowało się w wysokiej randze (wysoki mmr ułatwia placementy dla Ciebie), posiada dobre w/l i k/d. Szczegóły pod linkiem:

Jeżeli chodzi o zawartość, konto posiada odblokowanych wszystkich operatorów na ten moment(rok 4 sezon 4). Do konta przypisane są Przepustki Sezonowe z roku 1, 3 i 4, każda o wartości 120 złotych. Konto wyróżnia się bogatą zawartością kosmetyczną:

  1. Wynikające z przepustek sezonowych - unikalne uniformy dla wszystkich operatorów z roku 1, 3 i 4 (24 operatorów), a także trzy uniwersalne skiny i zawieszki do broni do zdobycia tylko poprzez zakup przepustki.

  2. Nagrody sezonowe od roku 1 sezon 1 w postaci zawieszek - oprócz trzech pierwszych sezonów są to zawieszki platynowe lub diamentowe.

  3. Elitarne skiny do postaci (każdy o wartości ponad 50 złotych): Frost, IQ, Thatcher, Doc, Mute, Kapkan, Thermite, Fuze oraz darmowy skin dla weteranów - Ash.

  4. Kolekcja zawieszek i skinów z wydarzenia Outbreak 2018.

  5. Pełna kolekcja z alphapacków podczas wydarzenia Halloween 2018 o wartości 160 złotych. Jak również po kilka elementów kosmetycznych z wydarzeń Rainbow is Magic, Showdown i Halloween 2019.

  6. Skiny i uniformy z programu pilotażowego organizacji esportowych: Smoke, Hibana, Lesion, Vigil.

  7. Skiny Sezonowe dostępne do zakupu jedynie w trakcie trwania danego sezonu - praktycznie cała kolekcja oprócz kilku skinów z pierwszych sezonów gry oraz jednego z sezonu 3 roku 4.

  8. Kilkanaście paczek zawierających uniform, nakrycie głowy, skin i zawieszkę dla konkretnego operatora - każda o wartości 18 złotych.

  9. Kilkadziesiąt legendarnych skinów, zawieszek i uniformów zdobytych w alphapackach.

  10. Ponad 250 zawieszek zdobywanych poprzez alphapacki lub kupowanych za walutę w grze, a także zawieszki za oglądanie turniejów esportowych.

  11. Większość zwykłych, rzadkich i epickich skinów dla każdej broni oraz uniformów i nakryć głowy które można zdobyć poprzez otwieranie alphacków za walutę w grze.

Podsumowując, jeżeli zależy Ci na rozwiniętym koncie ze wszystkimi operatorami jak i bogatą zawartością kosmetyczną jest to oferta dla Ciebie. W razie pytań zapraszam do kontaktu, jestem otwarty na propozycję.

Po zakupie przesyłam dane: adres mailowy i hasło, wyłączyłem również weryfikację dwustopniową na czas transakcji, którą później należy włączyć aby grać mecze rankingowe.
[Uplay

Witam,
piszę do Pana w sprawie ogłoszenia ,Sprzedam Konto Rainbow Six Siege". Chciałbym dowiedzieć się czy oferta wciąż jest aktualna? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
Igor

Witam, wciaz Pan szuka konta do gry ,Rainbow Six Siege’’?
Pozdrawiam.
Mateusz

Witam czy ogłoszenie jeszcze aktualne?

A ma pan jakieś na sprzedaż?