[SPRZEDAM] Konto STEAM CSGO/ROCKET/FM20/GRID2/MAFIA2/CIVILIZATION V

Witam Graczy,
posiadam na sprzedaż konto steam z grami załączonymi na zdjęciu.
Jestem wstanie odstąpić konto za 200 zł.
Pozdrawiam i zapraszam do zakupu
SOSUL

Konto steam

Większość gier była lub jest za darmo teraz pytanie czy jest tutaj coś wartego tych 200zł?

Urojenia sprzedającego :slight_smile: i poprawka “nie więkoszść” a wszystkie gry są tu z bundli lub free.

FM20/CSGO/GRID/ROCKET/H1Z1/F1 2014/Sleeping dogs/ Civilization kupowałem sam :slight_smile:
po drugie dałem cene na ile ja uważałem nie mam jak sprawić po ile tak naprawde takie konta chodzą. Myślę że z zainteresowanym kupnem kilentem jestem w stanie się dogadać :slight_smile:

Jeżeli ktoś z was się zna z tej dwójki i byłby w stanie mi pomóc w wycenie mniej wiecej kont byłbym wdzieczny mam jeszcze konto do LOL’a oraz margonem :slight_smile:

Nie znam się na wycenie kont ponieważ nigdy się w to nie bawiłem a powód jest prosty Bardzo łatwo odzyskać takie konta

Duża część społeczeństwa woli samemu stworzyć postać jeżeli nie ma opcji pośrednictwa np jak w tibii za TC.

Teraz już ludzie nie sprzedają postaci tylko waluty w grach więc może skup się na tym ?
Jak masz w grze jakaś walutę może łatwiej będzie sprzedać ci to niż całe konto steam?

Co do margonem mogłbym pomóc.
Musiałbyś mniej więcej napisać co posiadasz na koncie. Zwłaszcza chodzi mi o przedmioty legendarne i jaki świat. Jak coś to pisz pw