Sprzedam konto w TESO

Witam,

Posiadam do sprzedania konto w grze The Elder Scrolls Online. Poziom CP (Champion Points) to 1200, zaś na koncie znajdują się cztery maksymalnie wypoziomowane postacie oraz całe mnóstwo itemów bardziej lub mniej wartościowych. W banku na dobry start jest 1,000,000 w złocie oraz 5,500,000 alliance points, zaś na koncie jest 500 transmute crystals .

Dożywotnie członkostwo w jednej z najlepszych gildii kupieckich (nie trzeba płacić tygodniowo ani spełniać wymagań co tygodniowej sprzedaży za minimalną kwotę).

Nazwa konta niestety jest przypisana na stałe i nie da się jej zmienić, nazwy postaci można zmieniać, jednak kosztuje to 2500 koron które trzeba kupić osobno. Konto nigdy nie było zbanowane itp.

Wszystkie postacie mają zresetowane champion points (po ostatnich aktualizacjach uznałem, że skoro i tak już nie gram, to nowy właściciel/właścicielka powinien zdecydować jak je rozłożyć).

Cena za konto: 350zł.

Po zakupie podam ci wszystkie dane niezbędne do przelewu, po otrzymaniu przelewu wysyłam ci nazwę konta oraz hasło które po zalogowaniu na stronie internetowej gry musisz zmienić na własne. Strona gry posiada zabezpieczenie podobne do Steam Guard. Podejmujesz próbę zalogowania na konto przy użyciu danych które ci wysłałem, na mój adres e-mail zostanie wysłany kod, że zalogowano się z nieznanego urządzenia i trzeba je autoryzować. Wysyłam tobie ten kod i logujesz się na swoim komputerze, zmieniasz e-mail oraz hasło na swoje własne i od tej pory jesteś jedynym właścicielem/właścicielką tego konta.

Założyłem konto na tym portalu niedawno, tak więc moja wiarygodność jest bliska zeru. Jeśli chcesz, możemy dobić targu przez Allegro, będziesz się czuł/czuła bezpieczniej. Mam tam konto od 14 lat jednak wtedy musisz pokryć koszty prowizji od sprzedaży dla Allegro w wysokości 32 zł.

Pod tym linkiem : https://ibb.co/VJZvZpx jest pokazana cała zawartość konta tzn. postacie, zawartość banku oraz collections, zawartość domu itd. Najlepiej jest pobrać to zdjęcie na swój komputer i oglądać w powiększeniu, musiałem tam zmieścić wszystko gdyż jako nowy użytkownik tego forum mogę dodać tylko dwa zdjęcia

Na stałe odblokowany jest rozdział oraz DLC wymienione poniżej (Nie trzeba mieć aktywnej subskrypcji ESO+ aby podróżować do obszarów z nimi związanych)

Rozdział (chapter) : Greymoor

DLC:

  • Morrowind (oraz do tego edycja kolekcjonerska Morrowind ze wszystkimi swoimi dodatkami),
  • Summerset,
  • Clockwork City,
  • Murkmire,
  • Dark Brotherhood,
  • Thieves Guild,
  • Shadows of the Hist (do tego DLC zaliczają się podziemia : Cradle of Shadows oraz Ruins of Mazzatun),
  • Imperial City,
  • Unhallowed Grave,
  • Icereach,

całość 2

Postacie:

Rasa: Nord
Profesja: Dragonknight

Ta postać to klasyczny tzw. Tank (czołg). Ciężka zbroja, olbrzymia ilość HP oraz health recovery sprawiają, że bardzo ciężko go zabić.

Ma również maksymalnie rozwinięte Antiquities System (Scrying i Excavation). Dzięki temu można szukać i wykopać antyki dowolnego poziomu w całym Tamriel czyli także Mythic Sets.

Dodatkowo ma 1,200,000 alliance points oraz mnóstwo transmutation geodes, każda z nich to 50 transmute crystals (nagroda na zakończenie 30 dniowej kampanii w Cyrodill) oraz kilka mniejszych.

  • Jest on także wilkołakiem i ma maksymalnie rozwinięte wszystkie umiejętności wilkołaka.

Rasa: Nord
Profesja: Sorcerer

Tą postacią grałem jedynie jako healer, oczywiście można go przerobić na ofensywnego maga.

  • Nie jest on ani wilkołakiem ani wampirem.

Rasa: Dunmer
Profesja: Nightblade

Tą postacią grałem najdłużej. Jest to crafter, może on zrobić dowolny “set” czyli każdą zbroję i broń jak również ugotować jedne z najlepszych jedzonek czyli “Orzorga’s smoked bear haunch” oraz “Bewitched Sugar Skulls” (w siedzibie gildii są wszystkie dostępne w grze stacje do zrobienia “setów”). Poza tym zwiedził całe Tamriel i dotrze prawie wszędzie.

Ma odblokowywane większość osiągnięć w PvP i posiada rangę Grand Warlord (Ebonheart Pact).

  • Ta postać jest także wilkołakiem.

Rasa: Khajiit
Profesja: Nightblade

Zabójca na zlecenie i do tego świetny złodziej. Specjalista od skradania i bycia niewidzialnym :slight_smile:

  • Ta postać jest także wampirem.

W banku poza milionem w złocie, na szczególną uwagę zasługuje kolekcja złotej biżuterii. Kilka z nich jest przypisanych do konta jednak 90% można bez problemu sprzedać. Z “Witches Festival Writs” mamy tytuł “The Witch” albo można je sprzedać za ładną sumkę. Jest również spory zapas Soul Gems.

Na koncie odblokowane są dwa domy: Ebonheart Chateau oraz Ald Velothi Harbor House (Penthouse to tylko zwykły darmowy pokój)

Ebonheart Chateau to jeden z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych domów dostępnych w grze. Znajdują się w nim rzeczy które można sprzedać za ładną sumkę jeśli będziesz potrzebować kasy. Spędziłem sporo czasu i wydałem dużo złota na urządzenie go.

Drugi dom czyli Ald Velothi Harbor House jest pusty.

Bumpik, imo opłacalne jeżeli nie scam

Nie, to nie scam. Konto przez miesiąc czas było już wystawione na Allegro jednak potem zostało usunięte ponieważ jakoby “sprzedaż kont do płatnych gier jest wbrew regulaminowi”. Zapytałem się dlaczego moja oferta została usunięta, kiedy na Allegro są dziesiątki ofert sprzedaży kont do płatnych gier - brak odpowiedzi.

Próbowałem na OLX i Sprzedajemy.pl i wszędzie to samo. Jakieś 7 lat temu sprzedałem przez Allegro konto w Guild Wars 1 i nie było z tym problemu. Najwyraźniej sporo się zmieniło od tego czasu, czego kompletnie nie rozumiem, przecież to używana rzecz jak każda inna.

Uważaj aby co i jakie dane komu tu dajesz, z ssami też byłbym wstrzemięźliwy - wiele osób tutaj konfidenci do twórców, sam wyłapałem bana w Poe

Ok, dzięki :slight_smile:

Dobra cena byłaby w granicach 250-280 zł a nie 450 zł a co do konta zostało zgłoszone już i pewnie zostanie zablokowane . Wiadomo handel i te sprawy :confused:

  1. W jaki sposób zostało zablokowane skoro loguję się na nim regularnie.
  2. Jak mogło zostać zgłoszone skoro nie podałem żadnych danych na podstawie których można mnie zidentyfikować? Powiedz mi jak nazywają się moje postacie? Jaki jest mój login? Albo chociażby w jakiej gildii jestem?
  3. Cena jest adekwatna do zawartości.
  1. Jeszcze nie jest zablokowane ale pewnie zablokują je jak rozpatrzą zgłoszenie
  2. Ja działam przeciwko handlowi kont od bardzo dawna i mam swoje sposoby na uzyskanie informacji o tym podobnych ogłoszeniach jak twoje i uwierz mi wiele już kont zostało zablokowanych dzięki temu że działam
  3. Nie jest adekwatna bo wartość konta zależna jest od wyposażenia stałego a nie DLC czy tym podobnych

Bardzo kiepski trolling. Jak smutne musi być twoje życie chłopcze, skoro spędzasz czas trollując na takich forach. Czekam z niecierpliwością na zablokowanie mojego konta w TESO, agencie 007. :lying_face:

Jeśli jest tu ktoś normalny kto chciałby kupić moje konto to zapraszam do kontaktu, bynajmniej od teraz wszystkie trolle będą przeze mnie blokowane :sunglasses:

Aktualizacja 19.08.21 : Wciąż czekam na zablokowanie mojego konta w TESO.

Super opis klas , ale gdzie tu info o wyposażeniu , jakie triale zakończone , skiny z triali, a wiadomo że ich się nie dostaje za normala;)
DLC … zapłacę 50 zł na miesiać (cena z xboxa) i mam wszystko . I brak nowego dodatku ^^ , gdzie ten który posiadasz dostępny jest za eso plus , który i tak trzeba mieć jeśli się chce grać na poważnie. Posiadam wszystkie klasy 50 lvl na xbox więc coś tam wiem . Cena tego konta nie jest warta wiecej niz 200 zł . Craft kwestia kilku dni wbicia na max … :wink: wiec nic sensownego nie masz na tym koncie . Pozdrawiam

Info o wyposażeniu przeoczyłeś, napisałem aby pobrać zdjęcie na którym jest wszystko, ponieważ nie mogę tu zamieścić więcej niż dwa zdjęcia. Info o trialach nie ma ponieważ żadnych nigdy nie robiłem.
Skiny z triali są wyznacznikiem wartości konta? Od kiedy? Ponieważ ty tak postanowiłeś? Zapłacę parę baniek dla jakiejś dzielnej drużyny, rozsiądę się wygodnie w fotelu i mam skin, są w TESO rzeczy bardziej wartościowe niż oczojebne skiny dla szpanerów.

Trzeba mieć najnowszy chapter aby grać na poważnie? Interesujące, kto ci to powiedział? Aby grać na poważnie wystarczy ci już sama podstawka.

ESO+ kupiłem może z trzy razy w trakcie całego mojego grania (około 2 lata) Wierz mi, prawdziwi profesjonaliści nie potrzebują takich bajerów jak ESO+ :slight_smile:

Posiadasz wszystkie klasy lvl 50? A ile CP? Wypoziomowanie postaci do 50 lvl w TESO to kwestia jednego dnia grania.

Craft, kwestia kilku dni aby wbić na max powiadasz? Research wszystkich traitów zajmuje około ROKU tu masz artykuł na oficjalnym forum ESO:
https://forums.elderscrollsonline.com/en/discussion/330150/how-long-does-all-research-take. Zakładam, że znasz język angielski?

Następnym razem zanim spróbujesz zabłysnąć wiedzą chłopcze, spytaj się starszych kolegów albo przynajmniej poczytaj. Masz pod ręką najpotężniejsze źródło wiedzy kiedykolwiek stworzone przez człowieka.

Jak rozumiem jest to jedno z kont tego trolla, zbanowałem cię więc piszesz z innego. Nadal czekam na zablokowanie mojego konta w TESO, będę robił aktualizacje co jakiś czas.

PS Jak już przestanę się lenić i zrobię aukcję na jednym z zagranicznych portali do kupna kont w grach online, to podeślę tu zdjęcia za ile setek euro udało mi się sprzedać te konto aby jeszcze bardziej zagrać ci na nerwach. Od tak po prostu, bo lubię i mam dużo wolnego czasu :slight_smile:

Bez odbioru.

I czym się chwalisz? Że zabraniasz ludziom sprzedawać swoj czas? A jak ktoś przed tobą jedzie 55 w zabudowanym to dzwonisz na policję?

I bardzo dobrze robi. Ja też zgłaszam bez litości próby sprzedaży kont w grach, w które gram. Próba sprzedaży czyjejś własności bez zgody właściciela jest przestępstwem.

@Buuli Mogę sprzedać np. Twoje mieszkanie? Oczywiście 100% kasy dla mnie. W ogłoszeniu dam, że np. sprzedaję jedynie czas poświęcony na wystawienie ogłoszenia.

Oczywiście, proszę bardzo. Jeśli druga osoba będzie płacić czynsz i wynajem, a w razie problemów weźmiesz za tą osobę odpowiedzialność to spoko :slight_smile:
Po za tym porównywać sprzedaż mieszkania za 300 000 do konta za 300zł XD

To było pytanie retoryczne. xD Byś zrozumiał, iż sprzedaż bądź próba sprzedaży jakiejkolwiek własności, której nie jesteś właścicielem (tak, użytkownik kont w grach nie jest ich właścicielem. Jedynie nabywa prawo do ich użytkowania po uprzednim zaakceptowaniu regulaminu danej usługi i/lub spełnienia innych warunków), jest przestępstwem. Nieważnie czy coś jest warte 300 czy 300k. Nieważne czy to przedmiot fizyczny czy własność intelektualna.

Rozumiem. Ale powiedz mi, czy wtykanie swojego nosa w cudze sprawy tylko po to, aby oczyścić sumienie nie jest frajerstwem? Jak chcesz się bawić w pana policjanta, służbistę narodu, to się zgłoś do służby