Sprzedam konto w tibii damora/nevia

Jak w temacie.
Przykładowy screenshot:

(postci jest więcej niż na SS, jest jeszcze naprzykład dwie postaci 40 levele : EK pod Cluba na navi i rp na navii, skille okolo 90)

ED magic level 94, (8% do 95)
5 charmów; poison, wound, freeze, zap, enflame,
Dużo questów porobione, mało boss Points bo nie grałem dawno i nie mam zamiaru w to grać dalej.
Ek 104 sworda,
Pal 105 dista,
Zostało 12 dni pacca,
Na prawie wszystkich postaciach zebrane 53 karteczki na preye.
Noobcharki wyskilowane do 100 skilla albo 65 magic conajmniej,
wszystkie postaci ubrane na początek tylko,
Na koncie jest około 12kk golda plus itemy, i imbuingi jakieś,
Jak na razie nie moge się dokopać do recovery key-- stary dysk wysiadł… ale zobaczymy może go odpale. Nie ma problemu dogadać się żebym przekazał nowy rec-key jak sobie zamówisz…

Na start powiem 800 PLN, albo Ty mi powiedz ile,
Wg mnie tyle to ma być albo i dużo więcej nawet, także, zapraszam zainteresowanych po więcej screenów albo do zadawania pytań

Gościu, po co robisz z siebie pajaca, myślisz że czemu tego chce się pozbyć co?

pajac to pajac jednak… ide o zakład że żyłka ci pęka i mówisz sam o sobie że dla ciebie to marnowanie czasu że grałeś w gre,… pajacu, gry pc w większości to z założenia marnowanie czasu, ale pajacuj dalej

Nie no wariacie tyle to konto nie jest warte sorry ale taka prawda dam ci dobrą radę wystaw chary na bazar dostaniesz tibia coiny i szybciej to sprzedasz o ile pamietan to na tibia com pl skupują TC pozdrawiam

Nie mam czasu sie z to bawić jeszcze, a sprawdzałem i po tyle wychodzi jeśli nie drożej.
ALE moge sie zastanowić

nie rozumiem twojego hejtu ze grał w tibie szczególnie jeśli w nią nie grałeś więcej niż dwa dni sądze że twoje wypociny są tu zbędne każdy gra w to co lubi :slight_smile:

To nie hejt, pierwszy post byl dla jaj, ale widze jak sie uniósł i jak go to boli, że az wysyla mi grozby w priv wiadomosci xD Więc musze przyznac ze mam niezly ubaw xD

Nikt cie nie zmusza do czytania tego pajacu.
Chce się tego pozbyć i myślałem że ktoś sobie na tym zarobi jak się pobawi w TC czy cośtam

Heh, po tyle chodzą sprawdzałem no po raz trzeci, spadaj stąd pacynko, atencji tylko szukasz.
Myślałem że są tańsze to bym miał to w dupie a jednak troche jest…
Pajac to jednak pajac

Daj znac jak juz sprzedasz czy mama zadowolona ze synek posluchal i będzie na książki na nowy rok XD

Jebnij się z pusty łeb iks de. Nie musze ci się spowiadać gimbusie

Spoko, mimo wszyskto daj znac czy udało się te książki do przyrody dostać

:wink: co za żenada, po co ja w ogóle odpisuje smutasowi potrzebującemu uwagi…

Mimo wszystko jednak odpisujesz XD