Sprzedam konto Wow

Witam, do sprzedania posiadam konto World of Warcraft. Na koncie znajduje sie wiele postaci praktycznie przygotowanych do nowego dodatku:
120lvl Ork Shaman, BE Paladyn, Nightborne Mage.
110lvl BE Rogue, BE Demon Hunter, BE Hunter, Nightborne Warrior, Monk x2 Dranei i Nightborne, BE Death Knight. Kilka postaci zostało usuniętych(wszystkie z lvlem minimum 110)lecz można sobie je przywrócić( jedną co dwa tygodnie): Troll Priest, Orc Mage, Tauren Druid, Worgen Druid, BE Monk, BE Warlock. Wszystkie postaci z wyjatkiem jednego monk na serwerze Burning Legion. Większość klas ma ukończone Mage Tower z dodatku legion, Challenge Mode WoD wszystkie na gold, kilka mountów z 1% dropu, 3 mounty ze sklepu blizzarda. Konkretnych informacji mogę udzielić w każdej chwili. Abonament ważny do 7 grudnia. Konto sprzedaje z powodu pracy która umożliwia mi granie jedynie kilka dni w miesiącu a nie chcę żeby konto leżało mogąc przynosić frajdę komuś innemu. Cena jaka mnie interesuje to 600zł, wydaje mi się to bardzo atrakcyjną ofertą za tak dopieszczone konto.