Stalker Online Polska - GRAMY!


Cześć,
Budujemy polską grupę graczy w Stalker Online. Jeśli jesteś zainteresowana/y, to serdecznie zapraszamy na Discord Stalker Online Polska oraz na Facebooka.
Celem gry jest poznawanie świata Stalkera, wspólna gra w dobrym gronie i zebranie osób lubiących klimaty postapo.

Wszelkie sugestie co do działania discorda proszę składać na discordzie w tekstowym dziale ogólnym.

Dzięki i do zobaczenia w grze :wink:

Już niedługo premiera, więc przypominam, że kilka osób zebrało się już na Discordzie :slight_smile:

Ustaw żeby zaproszenie na discorda było permanentne bo już wygasło

1lajk

no bez kitu społeczności a nawet zaposzenia nie umieją ogarnać na disco xD masakra

edytowane, zaproszenie permamentne.

@n0time4u jak nie chcesz, to nie musisz wchodzić.

Jak tam wygląda rozgrywka?
Coś na wzór Rusta czyli wipe po jakimś czasie, coś jak klasyczne mmo czyli duża mapa i tysiące graczy? Czy jeszcze jakoś inaczej?

Typowe MMO, grasz robisz progres, nie ma czegoś takiego jak wipe

1lajk

No niestety to nie prawda nie ma tu nic z typowego MMO RPG w grze jest więcej pytań niż odpowiedzi spotkany człowiek to raczej zawsze przyjaciel bo jest tak samo zagubiony jak i ty - jeszcze nie spotkałem takiego MMO w którym tak jak tu pomaga jeden - drugiemu ( stajesz z plecakiem i rewolwerem w reku na początku kilka naboi w kieszeni i co dalej ?? no właśnie i tu zaczyna się pasmo niekończących pytań ) niby są zadania ale to wszystko bardziej przypomina życie niż grę nikt ci tu nie narysuje na mapie dokąd masz iść skąd masz coś wziąć do wszystkiego musisz dojść sam. Czy gra jest klimatyczna hmm gra jest mega klimatyczna jak w nią zagrasz i zrozumiesz mechanikę już po tobie. Co do samej rozgrywki gra w zespole to nieocenione wrażenia i satysfakcja solo można jak najbardziej ale trochę ciężko choć tu prawie samotność nie przeszkadza czasami wręcz jest wskazana ( trudno podzielić cenne znalezisko na kilka osób he he )

haha wbiłem na ten discord i LOL nie polecam … ten ich admin to totalny kid, usuwa wiadomości, nie można pisać o niczym negatywnym w grze bo od razu wiadomość pm że zaraz ban itp … totalny kid nie polecam, taki typowy wannabe co założył disca pierwszy i myśli że zrobi cummunity ale sam jest totalnym toxikiem i nie potrafi nawet tym zarządzać zresztą tak jak już ktos pisał nawet zapro nie umiał xD

wbijcie dla brechy to zobaczycie xD

Dostałeś bana za nieprzestrzeganie regulaminu, a Twoje wypowiedzi tylko sugerują kto tutaj jest “kidem”. Kidem już nie jestem i byłem dawno. Ale dobrze, że już nie ma Cię na discordzie, bo później było by więcej poblemu, a teraz przyszedłeś się tutaj rozpłakać. Powodzenia gdzie indziej.

bana pewnie dostałem po tym jak wyszedłem xD bo napisałem że opisze ciebie na forum i twoje zachowanie xD radzę zmienić podejście bo usuwanie widomości które ci się nie podobają nie jest dobrym sposobem żeby rozwjać disca. Zachowujesz się jak dziecko 11 letnie jakieś xD masakra

Odpowiem ostatni raz na Twojego posta tutaj.
Pisząc i drążąc temat pokazujesz nie to jakim jestem założycielem kanału na Discordzie, tylko uświadamiasz mi, że decyzja o banie była słuszna. Nie będziesz mi mówił jakie powinienem mieć podejście, bo nikt inny bana nie dostał, jesteś pierwszy i pewnie szybko nie trafi się kolejne dziecko. Pod decyzją o banie ludzie zostawiają lajki. Nie odpisuj, bo to i tak nie ma sensu, powodzenia.

to trochę nawet śmieszne jest bo wbijam na discord i pytam dosłownie cytuje
“czy ktoś tu grał w Will to live online” bo mysle gry podobne to może ziomków ze starej ekipy tu spotkam a ten zaczyna kasowac wiadomości xD nie wiem o co mu chodzi ale to typowy kretyn. W sumie wystarczy spojrzeć na jego zdjęcie na discord xD typowy janusz. A teraz tu próbuje pokazać jaki to on jest niewinny xD dobra ziomek wyjebane mam na ciebie, ludzie wbiją przeczytają i mam nadzieje że oleją ten twoj pseudo discord.