Stan serwerów

Witam jak wygląda sytuacja serwerów na tą chwilę bardzo długą przerwę miałem i z chęcią bym wrócił do gry tylko czy jest sens ta gra jeszcze w ogóle żyje ?

WYDAJE mi się, że stan chyba bliski wegetatywnego, newsów nie ma za bardzo, patchy też, nie wiem czy jest sens wracać…

Na Twoim miejscu poczytałbym o Lost Ark, Astelli i Archeage Unchained

2lajki

Serwery pełne, niedawno był fajny patch. Gra wciąż w tą grę sporo osób, sam śmigam od kilku lat.

Jak ja kocham gdy odpowiadają osoby, które zagrały 2 godziny z 2 lata temu…
Ciągle dostajemy nowy konent.
Gracze są, znaleść party na dungeon, czy zagrać battlegrounda to nie problem.
Polskich gildii jest masa (ostatnio to chyba z 6 aktywnych, które rekrutują widziałem).
Przez ostatnie 2 miesiące jest masa eventów.
Polecam wracać bo warto i jak coś to tylko serwer Mystel.

I czy gra dalej żyje to sam ocenisz, bo dla niektórych jak nie ma 5 zapełnionych serwerów to znaczy że gra jest martwa…

4lajki

był niedawno spory patch

Też właśnie wróciłem do gry. Niestety stare konto mi gdzieś zaginęło, więc zaczynam od początku, ale widzę ludzi biega sporo.

Wiem pytanie trochę nie w temacie, ale jeśli ktoś był by tak miły: da się zdobyć w grze tą walutę aby odblokować np dodatkowe sloty postaci albo kupić jakieś fanty ze sklepu? :slight_smile:

możesz kupić od innych graczy za golda, bo większość rzeczy z tera shopu jest trade’owalna i ludzie to sprzedają.

przy okazji zapytam może.
Jak wygląda sytuacja z PvP w grze? Da się? Jest z kim? I ogólnie jak to wygląda.
Mówicie o terze z gejforge?

Grać się da bez problemu ludzi do gry znajdziesz ( bardzo mocno zależy do robienia czego ludzi szukasz ) co do powrotu do gry pierwszy raz od kilku lat odradzam komuś powrotu/zaczynania gry w tere z patcha na patch jest coraz to gorzej, fun z gry nadal jest dzieki combat system jaki tera posiada, nowe mechaniki jakie wprowadzają strasznie utradnia zabawe, pvp minimalne battlegroundy na ktore ciężko się dostać bo mało ludzi gra albo dostaniesz kicka za brak opowiedniego ekwipunku, open world pvp brak. Macie konkretne pytania pisać, ogólnie odradzam.

moim zdaniem jest mało osób

Tak zapytam , zmieniło się coś czy ludzi dalej mało i lepiej nie zaczynać gry?