Star Trek Online [Flota] Gildia

Witam !

Jak w tytule i opisie tematu poszukujemy osób chętnych do stworzenia Floty w Star Trek Online. Posiadamy Team speak kanał i 5 ludzi chętni proszę zamieszczać w temacie dane kontaktowe, wiek, ilość czasu spędzanych w grze, jakie konto, nick we grze oraz zapraszamy na kanał team speak Star Trek Online F2P ip : server.eternalmt2.pl hasło : startrek

Pablo to ja dedaczpl no więc kanał jest tak naprawdę mój ale chętnie go udostępnię dla ludzi grających w star trek online chcących stworzyć polską flotę.

Więc ludzie naprawdę warto grać w grę o tytule Star Trek Online bo jest ona zaje!@#%$ (zarąbista) wlazłem w nią na tak długo że chyba nigdy z niej nie wyjdę :P

Polecam i zapraszam DeDaCzPl.

Żadna gra nie daje mi tego co Star Trek.

Zaopatrzcie się w mikrofon, słuchawki, grę(F2P)

I wbijajcie na ts3 dodam jeszcze że wspomniana wcześniej gra jest prawie całkiem darmowa i nie trzeba nic wydawać aby grało się dobrze bo punkty cryptic (czyli te Itemshopowe gówienka) można kupić za walutę w grze.

Wystarczy trochę po noulaific i to wszystko.

Na naszym kanale można też się popytać o pomoc w questach itp.

Ja gram mam mikro nick Hyberius gram czasami8 w dzien ale prawie dzodzien w nocy tylko czesto moze sie zdarzyc ze nie bede gadal bo mnie bardzo czesto gardlo boli.

Ja tez moge pograc ale nie za bardzo wiem o co w tej grze chodzi ;x od dluzszego czasu szukam mmo akcji wiec moze to byc to :D

Ja bym chętnie spróbował, ściągam już grę i jak tylko się pobierze napiszę nick.

Okej, zrobiłem postać, jeśli ktoś mógłby się do mnie odezwać w grze byłoby miło.

Mój nick w grze to: Dainty

To wbijać na ts

przypominam hasło startrek

mój nick Dedaczpl

$down$ Bez mikro to ja ci za dużo w grze nie pomogę bo pisać i grać na raz się nie bardzo da :)

Więc będziesz w tedy zdany na siebie.

To wbijać na tsprzypominam hasło startrekmój nick Dedaczpl15lvl obecnie

Ja nie mam mikro.Da rady narazie bez mikro z wami grać? Z pewnoscia zakupie jak to bedzie naprawde wymagane.Teraz sciagam ta giere ale bede mial dopiero za 4-6h bo moj net jest masakryczny ;(

Witam !

Jak w tytule i opisie tematu poszukujemy osób chętnych do stworzenia Floty w Star Trek Online. Posiadamy Team speak kanał i 5 ludzi chętni proszę zamieszczać w temacie dane kontaktowe, wiek, ilość czasu spędzanych w grze, jakie konto, nick we grze oraz zapraszamy na kanał team speak Star Trek Online F2P ip : server.eternalmt2.pl hasło : startrek

Chciałbym dołączyć do waszej floty. Mój nick wangling email wangling@waangling. V Admiral lvl 52 Starfleet engineer. Gram głównie wieczorami i do puźna jak trzeba. Mam 35lat. Ostatnio nie gralem za wiele ale bardzo chetnie wróce do gry jezeli będe miał z kim grać. Pozdrawiam.

Witam czy gra jeszcze ktoś w Star Trek Online?

Witam. W sumie mogę pograć, po długiej przerwie mam sporo do nadrobienia. Chyba znajdzie się nawet coś ze statków ode mnie za free do Was ,jeśli gra Was wciągnie.
Pozdrawiam i kontakt na PM w razie czego.