Star Wars: Galaxy of Heroes

Wiem, że wielu z was (jak i ja) szuka dobrych mobilnych zabijaczy czasu - SW:GoH wydaję się być naprawdę dobry.

Ostrzegam na starcie - gra opiera się na systemie dziennej energii.

Walka w systemie turowym.

Wymaga połączenia z siecią.

Dostępna na Androida oraz iOS.

Darmowa.

Gram od 2 tygodni i muszę powiedzieć, że wciągła mnie :) Gra jest co prawda umiarkowanie p2w, ale tu przynajmniej gracz f2p jest w stanie uzyskać dokładnie to samo co gracz płacący (w przeciwieństwie do np.takiego Spellstone`a, w którego grałem do tej pory).

W skrócie: budujesz drużynę 5 wojów (można mieszać np. Sithów z Jedi) z uniwersum SW (gra jest na licencji) i wykonujesz nimi przeróżne misje i kampanie, aby konkurować z drużynami innych graczy, na arenach czy też w gildiowych rajdach. Contentu jest sporo, grafika bardzo ładna, czas rozgrywki taki w sam raz, do roboty od ciula i ciut ciut. Bohaterów do wyboru również od groma. Każdy gracz po założeniu konta, trafia do najświeższego serwera/puli graczy (zwał jak zwał), także zawsze zaczyna się grę z ludźmi na bardzo zbliżonym poziomie.

Postacie podzielone są na typowe role: tanka, healera, supporta, attackera, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć 5 postaci tej samej roli w drużynie (no może oprócz tego, że będziemy dostawać bęcki na arenie :) )

Jeśli nadal to czytasz i chcesz spróbować, to przeczytaj najpierw poradnik:

http://www.gamingupgrade.com/star-wars-galaxy-of-heroes/beginners-guide-to-becoming-a-top-10-swgoh-player/

Nie wszystkie postacie są tak samo dobre i ma znaczenie które będziemy rozwijać, bo f2p nie starczy zasobów na wszystkich.

PS: Nie inwestujcie przesadnie w Czubakę, bo w mid i late ssie, ale na początek (do 35-40 poziomu) obleci

PS2: Ładujcie w Royal Guarda, bo jest jedną z lepszych postaci dla ciemnych i chyba jedyną naprawdę godną uwagi ze składu startowego

pobrane (1).jpg

Trzeci tydzień grania.

Po tym jak dzięki poradnikowi wskoczyłem do top 50 serwera, nadal się tam utrzymuję bez płacenia (max 22 miejsce dziś). Za miejsce w rankingu, otrzymujemy codziennie określoną ilość waluty premium + za codzienne wyzwania. Pozwala nam to dokupić sobie codziennie energii/kupić nowe postacie ze sklepu albo inne pierdółki, które normalnie wymagają $. Gra mi się nadal bardzo przyjemnie, także szczerze polecam.

Jakby coś, to nick w grze: Gajin.

Mam takie pytanko co do tej gry, mianowicie zrobiłem hard reset w telefonie i czy jest możliwość odzyskać konto w tej grze?

Mam takie pytanko co do tej gry, mianowicie zrobiłem hard reset w telefonie i czy jest możliwość odzyskać konto w tej grze?


A konto było podczepione? Jak tak to zawsze ci zaloguję na każdym urządzeniu o ile będzie logowanie przez serwis,który podczepiał konto(jak Google Play).

Wbiłem już 84 lvl, nie wiem jakim cudem bo gra jest na prawdę, strasznie, strasznie monotonna nudna, okropnie nudna. I bzdurą jest, że bez wydawania pieniędzy można spokojnie grać. Bo można do np 45 poziomu. Później masz takie braki i różnie wyszkolone postacie, że innych bez szans nie nadrobisz. Wycisnąłem z tego grając za darmo wszystko co się dało, dziwię się dlaczego nadal tam wchodzę. Chyba z nudów i z sympatii do Gwiezdnych Wojen.

Cześć

Mam takie dziwne pytanie

Jak do cholery mam zmienić nazwę gracza i dlaczego nie mam czata?

Dziękuję

Cześć 

Mam takie dziwne pytanie

Jak do cholery mam zmienić nazwę gracza i dlaczego nie mam czata?

Dziękuję

Kliknij na swoim pasku expa gdzie jest lvl i Twoja nazwa - przejdziesz na swój ekran detali gdzie koło imienia będzie ołowek, do edycji nazwy gracza.

Co do czata, to wrzuć screen w głównego ekranu, to może coś podpowiem.

Ja sam założyłem nowe konto pare miesięcy temu, obecnie 85lvl, regularnie top100 areny i top10 fleet areny, wszystko bez wydawania kasy :) Także można, ale potrzeba cierpliwości. Spokojnie zrobiłem za darmo meta Rebel team, trwało to trochę, ale zrobiłem - Rancor Han tylko jeszcze czeka na 7*, ale na 6* i X gear jest tez super. Reszta gear X-XI

No właśnie nie ma żadnego ołówka

Screenshot_20171201-142158.png

Dodając do poprzedniej wypowiedzi o braku mozliwosci zmiany nicku oraz braku czatu to jeszcze nie działa guild raid i cholera wie co jeszcze bedzie zepsute dodam ze mam 59 poziom

Masz zweryfikowane konto? Tzn dodane do Google albo game center?

Cos jest nie tak po Twojej stronie, bo na moim koncie wszystko działa.

Na czym grasz?

Gram na samsung galaxy s7 ale to problem z kobtem jest bo nie jestem zalogowany gram na anonimie tylko ze nie mam opcji zalogowania ? Pisałem do suportu i zobaczymy

Dzisiaj mi odpowiedzieli ze to moze nyc konto dla dzieci wiec moze mie miec wszystkich funkcji hehe

Wiem, że wielu z was (jak i ja) szuka dobrych mobilnych zabijaczy czasu - SW:GoH wydaję się być naprawdę dobry.

Ostrzegam na starcie - gra opiera się na systemie dziennej energii.

Walka w systemie turowym.

Wymaga połączenia z siecią.

Dostępna na Androida oraz iOS.

Darmowa.

Gram od 2 tygodni i muszę powiedzieć, że wciągła mnie :) Gra jest co prawda umiarkowanie p2w, ale tu przynajmniej gracz f2p jest w stanie uzyskać dokładnie to samo co gracz płacący (w przeciwieństwie do np.takiego Spellstone`a, w którego grałem do tej pory).

W skrócie: budujesz drużynę 5 wojów (można mieszać np. Sithów z Jedi) z uniwersum SW (gra jest na licencji) i wykonujesz nimi przeróżne misje i kampanie, aby konkurować z drużynami innych graczy, na arenach czy też w gildiowych rajdach. Contentu jest sporo, grafika bardzo ładna, czas rozgrywki taki w sam raz, do roboty od ciula i ciut ciut. Bohaterów do wyboru również od groma. Każdy gracz po założeniu konta, trafia do najświeższego serwera/puli graczy (zwał jak zwał), także zawsze zaczyna się grę z ludźmi na bardzo zbliżonym poziomie.

Postacie podzielone są na typowe role: tanka, healera, supporta, attackera, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mieć 5 postaci tej samej roli w drużynie (no może oprócz tego, że będziemy dostawać bęcki na arenie :) )

Jeśli nadal to czytasz i chcesz spróbować, to przeczytaj najpierw poradnik:

http://www.gamingupgrade.com/star-wars-galaxy-of-heroes/beginners-guide-to-becoming-a-top-10-swgoh-player/

Nie wszystkie postacie są tak samo dobre i ma znaczenie które będziemy rozwijać, bo f2p nie starczy zasobów na wszystkich.

PS: Nie inwestujcie przesadnie w Czubakę, bo w mid i late ssie, ale na początek (do 35-40 poziomu) obleci

PS2: Ładujcie w Royal Guarda, bo jest jedną z lepszych postaci dla ciemnych i chyba jedyną naprawdę godną uwagi ze składu startowego

pobrane (1).jpg