Star wars The Old Republic gdzie grać

Witam mam pytanko na jakim serwerze gra najwięcej polaków. Chcę zacząć grać i szukam gildi zarazem, oczywiście z ts3!

The Red Eclipse jeżeli serwer PVE a jak PVP to Tomb of the Freedon Nadd. Na obu serwerach sporo ludzi, w tym również polaków.

Odświeżam i dołączam się do pytania szukam ludzi / gildii najlepiej na serwerze PvP, fajnie by było jakby była jakaś gildia gdzie jest okołu 30 aktywnych graczy. Ktoś coś?

Mam zamiar wrócić do gry po stronie Light side i ciekawi mnie czy nadal najwięcej polaków na Tombie czy jednak inny realm wybrać?

Z tego co pamiętam to większość PL grała na PvE realmie. Ale to było jakieś 7+ miesięcy temu.

Sam gram na Red Eclipse, jednak po Ciemnej Stronie i polaków jest tam dość sporo. Nie wiem jak po jasnej, ale pewnie podobnie. Z drugiej strony nie orientuję się jak teraz z Tombem, ale parę miesięcy temu jeszcze było dość sporo polskich graczy.

Szukam gildii po stronie republiki na realmie Red Eclipse póki co casual ostatni raz grałem jak było p2p /pw z góry dzięki.

Praktycznie wszyscy teraz grają na RED ECLIPSE. Prowadzę gildie po stronie imperialnej.Jeśli ktoś z was byłby zainteresowany to zapraszam na priv. Jutro nowy update 5.0

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Witam mam pytanko na jakim serwerze gra najwięcej polaków. Chcę zacząć grać i szukam gildi zarazem, oczywiście z ts3!