Star Wars The Old Republic

Siemka , gdzie najtaniej dostane premium? I co najlepiej kupić na poczatek ?

Najtaniej i w sumie jedynie na samej stronie SWTOR'a.

http://www.swtor.com/buy

Najkorzystniej jak ma się stałe dochody na koncie to odnawialny pakiet za 29.99zł miesięcznie a jak nie to za 59.99zł na dwa miechy bez odnawiania się.

Albo... wykorzystac stary i sprawdzony (przeze mnie z 3 razy bodajze :D) trick :

-bierzesz odnawialna subskrypcje na 1 miesiac tj 29.99zl/miesiac

-przypisujesz karte kredytowa (bo musisz, ewentualnie paypala mozesz ale tu nie jestem pewny)

-zatwierdzasz, biorą ci kase z konta

-jak juz dostaniesz te 30 dni premium to usuwasz karte/paypala z konta

-bedziesz mial ciagle pokazane ze masz ta odnawialna subskrypcje

-ale po uplynieciu tych 30 dni beda chcieli odnowic suba... ale nie ma z czego.

-wiec anuluja ci to

Robilem tak z 3 razy bodajze i zawsze dziala (jak dodatki wychodzily) xD. Czemu? Bo szczerze nie chce mi sie wydawac od razu 60zl na dwa miechy kiedy niewiadomo czy nawet bede tyle gral (a bo w nastepnym miesiacu moze byc jakis dluzszy wyjazd czy cos) :P

EDIT:// A co do tego co sie oplaca kupic to moim zdaniem... za samo premium nic. Lepiej zbierac CC (za miesiac premium masz 500 CC, za miesiac przypisanego security keya masz 100CC (by przypisac musisz miec premium, ale potem nawet jak skonczy sie premium to SK zostaje i nabija CC xD). A za 1000+ CC byla bodajze licencja na eq (bez tego niektorych itemow nie zalozysz nigdy).Choc co warte uwagi da sie obejsc i bez tego - starczy zebrac eq modowalne i odpowiednie mody powbijac :). Tak wiec jesli nie to, to... ja bym osobiscie kupowal paczki/skrzynki xD. Z tych najnowszych to juz mi polecialo kilka mountow/pojazdow i calutenki stroj/set :D (wyglad ofc, ale z mozliwoscia powkladania modów :D)

@Loor Tylko po co taka zabawa? Wystarczy jeden klik na stronie SWTOR'a, by anulować subskrypcję bez utraty dni i konieczności płacenia za następny miesiąc.

Który się opłaca najbardziej? Jest kilka stron (np. G2A z keyami), które oferują niższą cenę, jeśli po raz pierwszy wykupujesz subkę na konto, dobry sposób na start. Minusem jest to, że można to zrobić tylko raz. Potem już tylko pozostaje kupowanie ze strony głównej.

Jeśli masz subkę, nie musisz kupować nic. Wszystko masz w ramach gry. Warto wtedy stworzyć kilka postaci z różnych, niedostępnych dla free usera, ras, by je sobie odblokować na stałe po wbiciu 50 poziomu. Możliwość używania przedmiotów klasy "artefakt" też jest przydatne po przejściu na prefered, choć dla całego konta (a nie tylko postaci) kosztuje to 2.4k CC (więc 4 miesiące subskrypcji z key protection, lub w okolicy 12-20mln kredytów w zależności od serwera).

Osobiście radziłbym jednak się wstrzymać z kupowaniem subki. Lepiej pograć na free, zobaczyć czy klimat Ci się podoba, czy systemy są takie jak lubisz. Dopiero od poziomu 50 w górę subka ma jakieś znaczenie (odblokowuje dodatki itd), a do tego momentu powinieneś zdecydować jak Ci się gra.

Siemka , gdzie najtaniej dostane premium? I co najlepiej kupić na poczatek ?