Stara gra przeglądarkowa

Witam. Szukam gry przeglądarkowej, w którą grałem kilka lat temu. Bardzo możliwe, że niestety już nie istnieje. Wydaje mi się, że jej nazwa to było Annihilation, ale nie mam 100% pewności. Była to turowa gra 2D z widokiem z boku. Wszystko działo się w przyszłości gdzie cztery rasy ze sobą walczyły tj. Space Marines, Cyborgi, Amazonki i jeszcze jedna rasa kosmitów, której bronią był młot. Było do wyboru parę lokacji (3 lub 4), gdzie można było walczyć online z innymi graczami 1v1 czy 2v2. Space Marine miał kamuflaż, snajperke, granat i karabin. Cyborg granat, karabin, osłonę i coś jeszcze. Amazonka rzucała czymś w rodzaju shurikenów, potrafiła skakać na większe odległości i jeszcze jakieś umiejętności. Czwarta rasa z młotem, której nazwy nie pamiętam, miał rzecz jasna atak młotem, chyba jakiś krzyk który osłabiał przeciwnika w jakiś sposób i inne umiejętności. Z czasem można było rozwijać umiejętności każdej postaci jak i samą postać. Gdyby ktoś ją kojarzył, to proszę o info czy rzeczywiście nie da rady już jej nigdzie znaleźć i czy jej nazwa to było Annihilation, bo z chęcią bym zobaczył chociaż jakiś stary gameplay, by przypomnieć sobie jak to się w nią grało kiedyś ze znajomymi :).