Stara gra przeglądarkowa

Hej,
mam problem. Kilka lat temu grałem w grę przeglądarkową, niestety nie pamiętam jak się nazywała i po godzinie szukania nie mogę jej znaleźć za pomocą wujka Google.

Gra była mmosg(jak plemiona), posiadała dość szczegółową walke/zarządzanie jednostkami. Ustawiało się coś a’la macra jak jednostki mają się zachować podczas bitwy, jakich czarów używać (jeśli mogły je rzucać). Można było rekrutować jednostki z kilku podgrup m. In ludzie, nieumarli i smoki. Pamiętam, że smoki trzeba było jakoś wykluwać z jaj(a te jaja chyba zdobywać) oraz, że siła smoków bardzo skalowała się od poziomu budynków, w którym się je “robiło”.

Pamiętam też, że było całkiem sporo czarów do wyboru, a “premium walutą” były kryształy albo diamenty chyba czerwone albo różowe.

UI gry było dość ciemne, brązowo-szare chyba i wydaje mi się że można było mieć więcej niż jedną osadę.

Wiem, że opisy są dość mało dokładne i mało pomocne w wyszukaniu konkretnej gry, dlatego proszę was o pomoc. Nawet jeśli gra już zamknięta to po prostu frustruje mnie, że nie mogę jej znaleźć :frowning:

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc,
DaBonBon

PS.
Nie jest to; Destination of Heroes, Reddragon, Stormfall: Age of War, Wartune
Nie jest to też żaden RPG

1lajk

travian

a tak serio to watpie ze to istnieje

Czy poszukujesz nieistniejącego już na polskim rynku tytułu o nazwie “Red Dragon”?

Nie, nie reddragon. To było bardziej socjalna strategia, zresztą reddragona grałem do końca :grin:
Travian też nie, grałem w plemiona i Travian nie roznil się wystarczająco żeby przyciągnąć moją uwagę.

I gra istniała (może nadal istnieje, choć wątpię), ale wiem że nigdy nie była jakoś bardzo popularna, nie wiem nawet czy była wersja ang, bo jej też nie mogłem znaleźć.

Dodam, że lista gier przegladarkowych na wiki nie ma jej (nie ma też wielu innych, w które grałem więc smutno)

Stormfall: Age of War albo Wartune?

Nie, żadne z nich :frowning:

No nic, chyba czas się poddać w poszukiwaniach, spędziłem dziś kilka godzin szukając xd

Jeśli się trafi dobra dusze jeszcze, to dorzucę tylko, że bezpośrednio nie miało się kontroli nad wojskami w trakcie walki (jak plemiona), akcja rozgrywała się w czasie rzeczywistym, nie turowym oraz artstyle gry był dość mrocznawy; nie było cycatych panienek na widoku, czy uroczych kolorków w UI.

Destination of Heroes w skorcie DOH?

nie wszyscy nie mają racji czy hodzi o red dragon.

Nie, nie reddragon. Zedytuje oryiginalny post by pokazywał wykluczone gry.

lista gier na portalu ustaw na przegląrkowe https://mmorpg.org.pl/categories/via-www

Przejrzałem, ale nie było. Z tym, że nie było kilku gier, które znam. Lista jest po prostu niekompletna (choć i tak najlepsza z tych, które widziałem)

Nie mam pewności czy o to chodzi, lecż może ci chodziło o Might and Magic: Heroes Online ?

Ja chyba wiem o jaką grę chodzi bo twój opis tej gry sugeruje to w co ja uwielbiałem grać i też nie pamiętam tytułu ale prawie na 100% tej gry już nie ma bo ona była wspierana do roku 2011-12 potem się porobiło coś z supportem i usunęli .

Smuteczek straszny, pamietam że grałem w to i byłem zachwycony przestałem przez wyjazd do anglii,a potem zapomniałem :frowning:

1lajk

Niestety :frowning: