StarCraft 2

To subforum jest poważnie niedostatecznie wykorzystane, ale ja po prostu zdaję sobie sprawę … równie dobrze mogę napisać tutaj. Czy ktoś jest zainteresowany SC2? Dwa lata temu w Blizzcon oglądałem grę D3 z moim wirtualnym biletem, ale byłem (jak wszyscy) bardzo zawiedziony, ale potem natknąłem się na turniej SC2 … i wróciłem do gry, w którą grałem i grałem. w ciągu ostatnich 18 lat. Od tego czasu śledzę to uważnie, o wiele więcej niż Diablo nawet w tym roku. Odkąd SC2 w listopadzie osiągnęło 2 darmowe gry, baza graczy eksplodowała i osiągnęła szczyt; gra ma tak wiele różnych trybów (kampania, drabina, kooperacja, arkada), a scena e-sportowa jest prawdopodobnie najlepsza na świecie. I wciąż jestem zszokowany tym, co wydarzyło się w zeszły weekend (dla tych, którzy nie wiedzą: StarCraft zawsze był niesamowicie duży w Korei i jest tam prawie “narodowym sportem”, więc Korea zawsze dominowała na scenie - ale od niedzieli po raz pierwszy w historii istnieje ważny argument, aby upewnić się, że najlepszy gracz nie jest obecnie w Korei).