StarCraft II: Legacy of the Void

Witam czy ktoś już możesz kupował preordera a jeśli tak to z jakiego sklepu.

Wczoraj zakupiłem Legacy of the void na KEYE. Napisane było iż najpóźniej wysyłają kluczyki w dniu premiery, a jak wiadomo preorder tej że gry jest już dostępny do aktywowania na swoim koncie battle.net z 3 misjami prologu Tossów i Betą. Czy ktoś już zamawiał w tym sklepie i jest w stanie potwierdzić że otrzymał klucz bo jedyne co mi narazie przysłali to potwierdzenie zaksięgowania wpłaty :P. Szczerze chciałbym już co nieco posmakować prologu a nie czekać do zimy na premiere.

Z tego co się orientuje to keye ma w zwyczaju wysyłać klucze pre-orderów DZIEŃ przed premierą. Ale to też mogły być odosobnione przypadki. Sprawdzaj mejla co jakiś czas :)

lepiej było na G2A zamówić po wpisaniu kodu RAAV miał byś 5% rabatu a gdy ja zamówiłem dying light to przyszło 3 dni przed premierą i zdążyłem ukończyć kampanie 3 razy ;)

No cóż wygląda na to że owy pre-order to jest ichni pre-order a nie ten co blizzarda :P

"Na chwilę obecną gra nie została jeszcze wydana. Zamówienie pre-order gwarantuje dostęp do gry w momencie jej uruchomiwnia, toteż klucz zostanie przesłany w dniu premiery."

Takie sklepy jak keye czy fabryka kluczy skanują kody z pudełek i wysyłają. Możliwość pogrania teraz w prolog jest tylko po zakupie gry bezpośrednio u Blizza.

Witam czy ktoś już możesz kupował preordera a jeśli tak to z jakiego sklepu.

Wczoraj zakupiłem Legacy of the void na KEYE. Napisane było iż najpóźniej wysyłają kluczyki w dniu premiery, a jak wiadomo preorder tej że gry jest już dostępny do aktywowania na swoim koncie battle.net z 3 misjami prologu Tossów i Betą. Czy ktoś już zamawiał w tym sklepie i jest w stanie potwierdzić że otrzymał klucz bo jedyne co mi narazie przysłali to potwierdzenie zaksięgowania wpłaty :P. Szczerze chciałbym już co nieco posmakować prologu a nie czekać do zimy na premiere.