Starter Diablo 3

Mam pytanko, czy istnieje jakiś starter/demo diablo 3 ? Jeśli tak to proszę o podanie skąd pobrać ile waży itd. z góry dzięki :)

Istnieje i chyba już nie trzeba żadnych kodów. Możesz grać tylko do pokonania króla szkieletów.

Pobrać możesz z oficjalnej strony Blizzarda.

Thx a wiesz może ile GB waży? ^_^

Tyle co cała gra,wiec sporo.Bo sciaga ci calą gre,tylko blokuje dalszy dostep gdy przejdziesz i wyskakuje komunikat,aby ulepszyc konto.Ale gra sie sciaga w tle z tego ca pamietam,wiec nie jest zle.No chyba ze masz limit :P

Ja mam startera, waży 14gb. Chyba że pozostałe pliki trzyma gdzie indziej..

Dokładnie. Cały folder zajmuje u mnie 14,1 GB. Nie wiem skąd u kogoś wzięło się ponad 20 GB :o Chyba, że z dodatkowymi paczkami językowymi.

Tak. Starter wazy ok 14.5GB. W dodatku powiem ze maxymalny poziom do wbicia na starterze to 13 i mozesz skonczyc tylko Akt I

Dokładnie. Cały folder zajmuje u mnie 14,1 GB. Nie wiem skąd u kogoś wzięło się ponad 20 GB Chyba, że z dodatkowymi paczkami językowymi.

Bo Ajron podał objętość pełnej wersji, a nie samego startera.

Tu masz bezpośredni link do założenia konta i w następstwie pobrania startera

https://eu.battle.net/account/activation/landing.html?product=D3&d3Gateway

Bo Ajron podał objętość pełnej wersji, a nie samego startera.

Pełna wersja i Starter to dokładnie ten sam klient. Sam mam wersję Deluxe RoS i u mnie całość zajmuje 14,1 GB.

thx za odpowiedzi przydały sie bo nie mam zbyt szybkiego łącza :P

Pełna wersja i Starter to dokładnie ten sam klient. Sam mam wersję Deluxe RoS i u mnie całość zajmuje 14,1 GB.

U mnie zajmuje ponad 20.

To pewnie masz kilka paczek językowych, np polską i anielską. Wejdź do folderu Diablo III\Data_D3\PC\MPQs i sprawdź, jakie masz tam pliki i foldery powiązane z wersjami językowymi. U mnie jest to folder plPL wraz zawartością oraz pliki plPL_Audio, plPL_Cutscene, plPL_Text oraz inne.

Jeśli więc masz coś w stylu enGBxxx, to zapewne masz 2 wersje językowe i dlatego taka waga.

Jeśli masz tylko pliki połączone z 1 wersją językową, to już nie wiem, co tam jeszcze masz... może 394858934598348959834589398 screenshotów? :D

19.5GB z Językiem Angielskim i Polskim, Full opcja :D

Mam pytanko, czy istnieje jakiś starter/demo diablo 3 ? Jeśli tak to proszę o podanie skąd pobrać ile waży itd. z góry dzięki :)