Stary-nowy gracz szuka czegoś na wieczory

Hej! Podejrzewam, że na rynku gier zmieniło się już bardzo dużo :D.
Dawniej grałem w większość MMORPG dostępnych na rynku. Dzisiaj zwyczajnie nie mam już czasu, no i grind mnie strasznie nudzi. Szukam gier typu “meczyk i spać”. Tematyka CoD lub BF mnie już w ogóle nie kręci. Dawniej kosiłem w Paladins :smiley:
Może być FPS, może być MOBA, może być platwormówka. Powiedzcie mi proszę jakie gry są teraz na topie, coś sobie wybiorę :smiley:

Powiedzcie mi proszę jakie gry są teraz na topie, coś sobie wybiorę

Wchodzisz na Twitch i sprawdzasz jakie gry mają najwięcej widzów :stuck_out_tongue:

Z popularnych gier, ktore dzialaja tak jak opisałeś, na ten moment wygląda to mniej-więcej tak:

  • Valorant (FPS)
  • League of Legends (MOBA)
  • Fortnite (Battle Royale)
  • World of Warcraft (MMORPG)

Jeśli chodzi o coś na krótkie, szybkie gierki to może Ci się spodobać Rocket League.

Z MOBA masz cały czasz 3 gry żywe które niezmiennię pozostają na rynku
DOTA 2
Leagune of Legends
Smite
Z FPS
Cs-go
Valorant
Rainbow Six
Maja dość dużą bazę graczy
Jeśli lubisz bijatyki
Tekken 7 jak i również Mortal Komabt 11 nie ma problemu z wyszukiwaniem graczy
Teraz popularna jest bijatyka Multiversus
Możesz też wypróbować auto chest
Z tych masz Teamfight Tatics od twórców Lola która ma dość duża bazę graczy wiem że też Dota ma swój odpowiednik ale nie wiem jak tam z ludźmi.
Masz jeszcze gry karciane z tych popularniejszych to będzie
Hearthstones
Gwint
Legends of Runeterra
Magic: The Gathering Arena

We wszystko już grałem lata temu, myślałem, że jest coś nowego. Sprawdziłem ten valorant, grafika dla dzieci niczym fortnite i słaba mechanika.

Może coś takiego jak “Tower Wars” na Steamie, lub “World of Warship”. Jak znudzą mnie nowości, zawsze do nich wracam.