Stary Wyga szuka MMO/MMORPG /MMOFPS

Witam. Szukam jakiejś gry która wciągnie mnie na dłuższy czas , przygodę z grami multi zacząłem jakieś 17 lat temu… Wymienię czego bym oczekiwał od takiej gry i jakie tytuły już testowałem. Dodam , że abonament , czy B2P to żaden problem, ale problem tkwi w tym , że szukam gry przy której nie trzeba siedzieć godzinami dziennie bardziej chodzi mi o godzinkę , lub dwie wieczorkiem i weekendy dłużej. Chodzi także o jakiś progres tej grze który da się z czasem odczuć min. wygląd postaci. Niestety praca, obowiązki nie pozwalają mi na więcej dla tego nie decyduję się na abonament bo po prostu szkoda kasy, skoro czasem nie będę grał systematycznie…
Grałem:
Wow - prywatne serwery i nawet spoko ale dawno temu to było.
Guild Wars 2 - Grałem z 2 miesiące i jakoś nie wciągnęło.
Black Desert - Nie
Rose Online
Anarchy Online
Flyff For Fun - Wciągnął mnie mega na kilka lat… Ale to jakieś 10 lat temu , teraz global jest nie grywalny.
Battlefied 1942, 3,4,1 - Grałem dość często.
Call Of Duty - Różne części.
Battlefield 5 - aktualnie czasem rundkę , ale to nie to…
Gta V multi - sporadycznie
Mu online
Perfect World
4Stroy
Aion
Runescape
Tibia…
Cabal Online
Dauntelss
The Division 1
Rainbow Six
POE
ESO - 1 rok . Brak czasu na rozwój
For Honor
Lineage II

Było tego naprawdę sporo , to tylko część z których pamiętałem. Przepraszam , że pomieszane FPS z MMO itp. Chodzi mi o gry multi z innymi , nastawione na rozwój wyglądu postaci / ekwipunku bez Pay2Win . Czasem wydaję mi się , że przez te lata wypróbowałem już wszystkiego dla tego piszę ten temat i z góry Dziękuję wszystkim za pomoc :).

Siemano mordo dawaj do Lost Ark’a