Steam Sale!

141208022901162800.gif

Będzie branie na gry powyżej 55% zniżki.

it has begun

No to co Panowie na co polujecie w te święta?

I jak znalazł ktoś coś fajnego bo ja praktycznie nic ;o

Ej właśnie pusto strasznie jak na razie

Ja jedyne co fajnego dla mnie znalazłem to Kingdoms of Amalur: Reckoning

jak narazie to nic ciekawego :/

ja tam biorę cs go :D f*ck that shit tylko 33% :/

Jest szansa że przecenią jeszcze cs'a go np. -90%?

Raczej nie, max ile widziałem to -75% jeżeli chodzi o cs go

Póki co słabe promocje, ale co wyprzedaż na pierwszy dzień fajerwerków nie ma. Ja poluję na CS GO -75% i The Binding of Isaac Rebirth -50% :D.

Musze sprzedać nerkę inaczej nic nie kupie

Ja dopadłem serious sama revolution. Sentyment wziął górę ;) teraz zastanawiam się nad injustice w sumie ponoć spoko nawalanka

A ja kupiłem Dark Souls, ale stim jest zbyt zapieprzony i gra nie pojawiła się w bibliotece ;-;

Speedrunners, Injustice, cs:go, Arkham Origins

Lista ciągle otwarta. Tak bardzo hajs nie będzie się zgadzał... :D
Ale również nie jestem póki co powalony na kolana aktualnymi ofertami, liczę na jakieś ciekawsze oferty ;)

Widzicie coś ciekawego, bo 10 ojro czeka i tak se myśle żeby jeszcze 5 dokupić i walnąc sobie FF XIII-2... a może poczekać i bedzie tańszy ? :)

No i jak się okazało mam słabą silną wolę i Injustice już kupione i ściągnięte :D teraz czekam na Isaaca i jakies niespodzianki

Jest słabo, ale pewnie się ogarna na sam koniec wyprzedaży

No i mnie steam zezłościł. Kupiłem injustice ściągnąłem, odpaliłem i co? I multi nie działa.... damn :| wie ktoś o co chodzi ? :D Co by nie było offtopu to pochwalę się jeszcze jedną zdobyczą - Prison Architect. Świetny tycoon jak ktoś lubi takie gry to polecam :)