Steam zjadł mi kod do CS

Zakupiłem klucz do CS dla kolegi i chciałem sprawdzić czy działa i wpisałem go u siebie na Steam, i pokazało że ten produkt jest już przypisany do twojego konta steam.I gdy podałem kod koledze i on go wpisał to pokazało że ten kod to duplikat.Czy jest możliwość naprawy tego czy nie?Napisałem już do supportu.Liczę na szybką odpowiedz.

Geniusz, tyle w temacie :D

Nie od dziś wiadomo, że jak się wklepie kod do gry, którą i tak się już ma to właśnie zżera klucze, no ale na ogół nikt nie wpada na taki pomysł... A jednak ktoś się trafił :P

Raczej tylko support może ci w jakikolwiek sposób pomóc, więc nie wiem po co ten temat.

Stwierdzam iz głupota ludzka nie zna granic.

warn_ico.png
Spam ~ NS

Nie wiem czy głupszy był twój kolega, czy ty sam, Jednak coś mi tu śmierdzi, kolega nie mógł zakupić gry sam ? Nie zdziwiłbym się gdyby poleciał ban na te konto, jeszcze dorzucimy do tego nieznane źródło. No nic ciekawe co support odpisze, ja bym dał bana za głupotę.

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Popłakałem sie ze śmiechu ludzie padłem xDDDD

warn_ico.png
Spam ~ NS



Napisz do supportu STEAM wraz z kluczem który wpisałeś. Możliwe że dadzą C nowy , lub odblokują ten co wpisałeś.

hahahahah litości hahahahahahahaha sorki za spam ale REALY?! REALY!? hahahaha

warn_ico.png
Spam ~ NS

Adrian Coś ty ćpał ... wracaj do Wf steam nie jest dla ciebie jak widać ;p

warn_ico.png
Spam ~ NS
Adrian Coś ty ćpał ... wracaj do Wf steam nie jest dla ciebie jak widać ;p

Narzekasz,kod był dla kolegi na urodziny a ja już robiłem coś podobnego i nie "zjadało" mi kodu

Koleś, ale skoro kupiłeś nowy kod ze sklepu, to po co sprawdzałeś czy on działa. To chyba wiadome, że jak kupujesz kod z legalnego źródła, to musi działać.

Steamie, smacznego.

warn_ico.png
spam ~ NS

Oczywisty troll jest oczywisty.

warn_ico.png
Spam ~ NS
Oczywisty troll jest oczywisty.

Baaaaaaaaaaaaaardzo mało internetu widziałeś, skoro twierdzisz, że typ to troll ;)

Takie coś nazywa się po prostu "Dysmózgia pospolita", ale co poradzisz, masz nauczkę by więcej tak nie robić.

A co do samego problemu, Steam na 99% nie odda ci kodu ponieważ to twoja wina i tylko twoja.

Największymi kretynami w tym temacie są właśnie ci którzy najeżdżają na autora. Jesteśmy tylko ludźmi. Każdy z was zrobił w życiu na pewno chociaż raz równie głupią pomyłkę. I mimo wszystko to nie powód aby mieszać kogoś z błotem. Tylko udowadniacie jakimi jesteście hipokrytami i cholernymi "polaczkami".

Co do tematu - tylko support jest w stanie Ci pomóc.

Ja też o tym nie wiedziałem i jakoś nie mogłem tego przełknąć. Więc zrobiłem test. Próbowałem aktywować 2 gry które już posiadam, i utworzyłem nowe konto na steame. I co? Gry się aktywowały bez problemu. Więc gówno wiecie a się odzywacie. Śmiejecie się z niego a w tym momencie sami jesteście śmieszni.

Autor zadał proste pytanie, jeżeli nie potraficie/nie chcecie/nie umiecie udzielić konkretnej odpowiedzi to się nie udzielajcie. Jako, że kilka osób jednak dało normalną odpowiedź temat zamykam.

Zakupiłem klucz do CS dla kolegi i chciałem sprawdzić czy działa i wpisałem go u siebie na Steam, i pokazało że ten produkt jest już przypisany do twojego konta steam.I gdy podałem kod koledze i on go wpisał to pokazało że ten kod to duplikat.Czy jest możliwość naprawy tego czy nie?Napisałem już do supportu.Liczę na szybką odpowiedz.