Stream dla ludzi w BDO

Witam.
Przez ostatnie kilka lat gry w BDO, z przerwami, zauważyłem ciągły płacz na tą grę o p2w, rng i ogólny płacz na to i na tamto. Powiem szczerze ludzie, którzy wypisują te głupoty zaczynają mnie troche irytować, bo można mieć swoje zdanie, ale trzeba je mieć czymś poparte.
Więc do rzeczy rok temu trochę streamowalem starałem się tłumaczyć różne aspekty gry i pokazwyłem prosty sposób na silver w grze. Był to prosty sposób na kilkaset millinów dzinnie jak nie więcej nawet robiąc to kontem które ma kilka dni. Ostatnio tzn ostatnio 1 grudnia wróciłem do gry i zacząłem od nowa z kilkaset milionami na koncie (koło 300 bodajże). Dziś sprzedaje gear 650 GS plus minus i wracam na lifeskille (to mnie najbardziej interesuje).
Od weekendu (możliwy piątek) planuję znowu nadawać. Będę się starał pokazać co robię i jak ja osobiście zarabiam. Jeśli jesteś nowy lub ogólnie masz problem z progresem lub masz pytania (prócz PVP w tym jestem slaby :slight_smile:) zapraszam. Będę się starał być codziennie i w miarę możliwości pomóc (nie wiem jak z boostowaniem levelu bo sprzedsje gear :stuck_out_tongue:).
Także pozdrawiam i zapraszam.

1lajk

Dziś odpalam streama. Jeśli ktoś potrzebuje info na temat gry, zarabiania silvera, life skilli (prócz barteru tego nie robię) to zapraszam.

A jakiś link do tego streama czy mam sam Cię szukać po internecie ?