Streamy MMO Talar86 :)

Witajcie. Jako ze zaczynam swoja przygode ze streamowaniem, chaiłbym was zaprosić do mnie na kanal :slight_smile: Ogrywam glownie ESO / GW2 i Finala 14 :slight_smile: Zapraszam

Po raz kolejny ESO > PvP jak i PvE zapraszam :slight_smile:

Czemu nie ma jutub? :stuck_out_tongue:

A to już wytlumaczone na stream hehe

Całkiem spoko stream btw, siedziałem trochę i było przyjemnie :stuck_out_tongue:

1lajk

Dzisiaj mial byc Final 14 ale ze mamy Bete DK Online to warto zachaczyc o tytuł ? Zobaczymy jak sie spodoba. Jezeli ebdzie meh to pewnie pozniej final wejdzie na salony

Dzis wbijamy Rank na Arenie PvP w GW2 :slight_smile:

Update !!! ( NIESTETY PROCESOR NIE DAL RADY GW2 :frowning: I GUBILEM KLATKI) . Z gory przepraszam. Na dzis jzu koncze mialo byc dluzej ale ewidentnie cos sie dzieje z prockiem w GW2 i nie wyrabia :frowning: Widzimy sie jutro po 18:00 w ESO .

https://www.twitch.tv/talar86

Na chwile obecna niestety do czasu rozbudowy kompa gw2 wylatuje ze stremow :frowning: Wiec na zmiane bedziemy ogrywac ESO / Finala 14 + ewentualne “nowosci” mmo

Dzis w planach ESO zwiedzamy Murkmire ( czyli ostatni DLC ) . CZas zrobić całą mape przed wyjściem kolejnego dlc-ka.

Internet niestety dzisja nie pozwolil mi prowadzic dalej stream ( po godzinie mialem takie packet losey ze … ) ;/ z gory przepraszma ma nadzieje ze to jednorazowy wybryk …

Dzien restu w FF14 wiec moze uda sie zrobic A9S ( raid poziom savage ) A pozniej 24 h raidy na monetki :slight_smile:

Dzis to tu to tam w ESO roznosci

Jako ze Tmobiel chyab juz wrocilo do zycia :slight_smile: Dzis Final 14 na poczatek Daily a pozniej Boss Rajdowy A9S ( najtrudniejszy poziom) . Jak uda sie to moze nawet A10S

Dzis troszke Resident Sleeper w ESO . Robiee mapki na 100% + farmie bizu CoF veteran mode. Jezeli masz chec pospac ze mna na stream zapraszam Kappa

Dzis dzien restu w Fianlu 14 wiec zapraszam na end gamowy rajd A9/A10S ( najwyzszy poziom trudnosci ) . Postaram sie zebrac party jak najszybciej :slight_smile: Zaczyanm jzu teraz :slight_smile:

Sprawdzamy Wrathstone czyli nowy DLC do ESO :slight_smile:

Nowy rajd w Dywizji 2 / Odbloikowanie tier 5 swiata i inne peirdolki :slight_smile:
Zapraszam na stream

Nowy dodatek dzis expimy NECRO !
Mamm nadizje ze internet sie ogarnal

Stream z najnowszego dodatku FF14 shadowbringers